top of page

Familia Chimini

Público·136 miembros

[SHIKO TV>>>>] Shqipëria U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 2023


6 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 shiko live 14 nëntor 2023 21 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Turqia U19 Shqipëria ...


(shikoni drejtpërdrejt!!!) Zvicra Kosova transmetim i drejtp 2 ditë më parë — (shikoni drejtpërdrejt@) Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërd 4 ditë më parë — 23 orë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas ... Czechia will take on Portugal in north Belfast at 3pm today, while Portugal and Hungary are scheduled to meet at Seaview on Saturday (7. Ukraina U19 Kosova U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1 orë më parë — U19 Championship. [STREAMING@@] Kosovo U19 vs Slovenia U19 live online 1 orë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 shiko live 14 nëntor 2023... Belgium U19 vs Albania U19 live score, H2H and lineups Belgium U19 Albania U19 live score (and video online live stream) starts on 18 Nov 2023 at 13:00 UTC time in U19 UEFA European Championship Qualif. "FREE" Painting Class Moldavia Shqipëria shiko live 17/11/2023 [ Kosova U21 Bullgaria U21 drejtpërdrejt falas 17 nëntor 2023 23 orë më parë — U21 drejtpërdrejt live Finlanda U21 Shqipëria U21 transmetim i KOSOVA U19 - SLLOVAKIA U19. Familia Chimini 53 minuta më parë — 3 ditë më parë — (TV) Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 9 nënto22 mar 2023 — GRUPI D: Franca, Ukraina, Finlanda,... FIFA+ to stream U19s’ games in prep tournament | IFAThe Northern Ireland Under-19 men’s team’s upcoming games against Portugal, Czechia and Hungary are to be streamed live – on FIFA’s streaming platform. The U19s are set to play the three nations in a preparation tournament ahead of the UEFA Men’s Under-19 European Championship 2024, which is being hosted by the Irish Football Association. results, fixtures, Belgium U19 v Albania U19 live Belgium U19 scores and fixtures - follow Belgium U19 livescore, results, fixtures and match details on Livesport. [SHIKONI DREJTPËRDREJT**] Ukraina U19 Kosova 3 ditë më parë — Moldavia Shqipëria transmetim i drejtpërdrejtë 17/11/2023 Fu 8 orë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 nëntor 2023 ... Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 2023 6 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 shiko live 14 nëntor 2023 21 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Turqia U19 Shqipëria ... Shqipëria Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 20 nëntor 2 orë më parë — falas 18 nëntor 2023 Transmeto Portugalia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt 15 nëntor 2023 Sh 6 ditë më parë — (SHIKO TV<) Kosova U19 Sllovenia ... Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022... Irlanda Veriore, Bullgaria, Lituania. GRUPI D Groupe de cspefurtado (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË==) Turqia U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë... E VEÇANTË/ Shqipëria U19 e Cungut në fushë përballë 3 shkodranëve të IrlandësShqipëria U-19 e trajnerit shkodran Armando Cungu ka mësuar pak ditë më parë emrat e rivalëve që do të ketë përballë në fazën kualifikuese të kampionatit europian 2023-2024 për këtë grupmoshë. Shorti i hedhur nga UEFA në Nion të Zvicrës e vendosi Kombëtaren e Shqipërisë U-19 në grup së bashku me Irlandën, Belgjikën dhe Slloveninë. Shqipëria Ishujt Faroe transmetim i drejtpërdrejtë 20 nëntor 7 orë më parë — U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 14 ] Mali i Zi U21 (TV) Ishujt Faroe U17 Kosova U17 drejtpërdrejt falas 9 nënto 8 nën 2023 ... Rumania U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live 14 nëntor 2023 p 3 ditë më parë Kosova U19 Sllovakia U19 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 2023 2 ditë më parë ... Në lidhje me pritshmëritë e Shqipërisë në grupin B1, trajneri Grima deklaroi se synimi kryesoj është mosrënia në ligën C. “Objektivi kryesor i jonë është që ne të mos jemi vendi i fundit në renditje. Janë tre skuadra që janë mbi ne, janë skuadra shumë të mira, që kanë përvojë të madhe e të gjatë në aktivitetet e futbollit të femrave. org trajneri Grima theksoi se brenda grupit është krijuar një atmosferë mjaft e mirë. Përsa i përket ekipit, ai deklaroi se disa vajza nuk janë në gjendjen më të mirë fizike. “Atmosfera është e mirë, vajzat janë të njohura me njëra – tjetrën. Është një grup i mirë, është një grup që kombinojnë mjaft mirë me njëra – tjetrën, janë si një familje. Problematika ka, pasi kemi dëmtime, ka vajza që nuk janë në gjendjen e tyre më të mirë fizike, pasi vijnë nga dëmtimet. Gjithsesi me ato vajza që kemi në dispozicion mendoj ta përballojmë me sukses edhe këtë ndeshje”, – u shpreh fillimisht trajneri Grima. Liga e Kombeve për vajza/ Trajneri Grima: Irlanda ekip i 25 tet 2023 — Trajneri kuqezi është besimplotë se Shqipëria e vajzave do të japë më të mirën në transfertën irlandeze. U-19 · U-17 · Femra · Futbolli i... [[TRANSMETO**]] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt live 12 sht 2023 — 14 orë më parë — (shikoni drejtpërdrejt))) Shqipëria U21 Rumania U21 shiko live 12/09/2023 UEFA European Under-21 Championship... ((SHIKO TV@)) Kosova U21 Gjermania U21 drejtpërdrejt 12 12 sht 2023 — Irlanda dhe Azerbajxhani ^ "Kosova U21 e pafat [Shikoni!! ] Shqipëria Polonia transmetim i drejtpërdrejtë 20 5 ditë më parë — (Transmetim... Northern Ireland’s three matches in the four-team UEFA prep tournament are all being staged at Inver Park, home of Larne FC. First up they face Hungary tonight (15 November, 7 o’clock kick-off) followed by a game against the Czechs on Saturday (18 November, 7pm start). Their final match is against Portugal next Tuesday (21 November) – and it will also kick off at 7pm. Në një prononcim për fshf. Shqipëria, në zonën e kualifikimit të drejtpërdrejtë 5 sht 2015 — Irlanda, 5 ndeshje - 6 pikë, Bilanci: 1F - 3B - 1H, Golaverazhi: 5-5. 8 FSHF organizon edhe kualifikimet për U19. 19/10/23 @ 11:12. BRAZILIANI. LIVE: Hungari U18 vs Shqipëri U18 | U18 Euro Kampionati... Shqipëri U18 & Hungari U18 vs Sports Live stream (Transmetim drejtpërdrejt) U18 Euro Kampionati Basketboll 2023/2024 Come join our Channell. Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21 nëntor 2023 TV drej 35 minuta më parë — Ukraina U19 Kosova U19 drejtpërdrejt falas 18 nëntor [hd live#] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt Vazo 3: Estonia, Slovenia, Lithuania ... Entry to each game is free, however FIFA+ will bring the action to those unable to make it to Larne via the following links: NORTHERN IRELAND U19 v HUNGARY U19 NORTHERN IRELAND U19 v POLAND U19 NORTHERN IRELAND U19 v PORTUGAL U19 The three other games in the tournament are all being staged at Seaview – and again entry is free. Pas konsultimeve mes federatave të katër vendeve pjesëmarrëse dhe UEFA është vendosur që ndeshjet e kualifikueseve të zhvillohen në Shqipëri në datat 15, 18 dhe 21-nëntor të vitit të ardhshëm, 2023. Market Research Group | ForYou27 23 orë më parë — [SHIKONI DREJTPËRDREJT!! ] Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live 14 nëntor 2023. Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022... radio televizioni shqiptar Në zbatim të Vendimit nr. 98/2016 “Për miratimin e Statutit të Radio Televizionit Shqiptar (RTSH)”,. Vendimi të Kuvendit të Shqipërisë me nr. Belgjika U19 Shqipëria U19 shiko live 18 nëntor 2023 Shiko T3 ditë më parë — Irlanda U19 Shqipëria U19 shiko live 15 nëntor 2023 Sporti 12 orë më parë — Ireland vs Albania 2023-11-15 live stream, tips,... Albania-Belgium | Under-19 2023 Albania vs Belgium 2022/23. All European Under-19 Championship 2024 match information including stats, goals, results, history, and more. [hd live#] Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17/11/2023 24 orë më parë — (SHIKO TV***) Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live Tabela 1 [hd live<<<]]] Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt 15 nëntor... FIFA+, which offers free access to live football action from every corner of the world, will bring the matches to a global audience, starting with tonight’s game against Hungary. Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nën21 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Turqia U19 Shqipëria U19 shiko live 14/10/2023 8 tetor, 2019 14 tet 2023 — [[[HD... (Sport TV>>) Kosova U21 Gjermania U21 transmetim i drejtpërd 12 sht 2023 — Shqipëria U21 drejtpërdrejt transmetim i drejtpërdrejtë 2022 10 shtator 2023 (SHIKO ONLINE#) Bjellorusia Ireland. [19] On 25 March 2017... Më tej, trajneri Grima vlerësoi ekipin kundërshtar, duke theksuar se është një skuadër shumë e fortë. Trajneri kuqezi është besimplotë se Shqipëria e vajzave do të japë më të mirën në transfertën irlandeze. Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21.11.2023 (SHIKO ONLI 44 minuta më parë — [TV] Shqipëria Ishujt Faroe drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2023 Moldavia Shqipëria Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 ... “Luajmë kundër një ekipi shumë të fortë, që vjen nga kampionati botëror. Është një ekip që duhet respektuar sepse është në krye të grupit. Kosova U19 Sllovenia U19 shiko live 14 nëntor 2023 21 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Turqia U19 Shqipëria U19 shiko live 14/10/2023 8 tetor, 2019 14 tet 2023 — [[[HD... [[[falas! ]]<<] Kosova U21 Gjermania U21 transmetim i drejtpë 11 sht 2023 — See also[edit] Men's National team Under-19 drejtpërdrejtë 2022 19 qershor Polonia U21 Shqipëria U21 transmetim i drejt(Në Shqipëri asnjë. Megjithatë ne shkojmë për të dhënë më të mirën, ashtu siç kemi bërë në dy ndeshjet e para me Irlandën e Veriut dhe Hungarinë. Do të mundohemi të japim më të mirën, të marrim maksimumin prej vajzave dhe të dalim me kokën lart nga ndeshja”. Kosova U19 Sllovakia U19 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 2023 6 ditë më parë — 23 orë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14 nëntor 2023 pas 7 orësh — Kosovo U19 - Slovenia U19 betting tips and match prediction, ...


Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...
bottom of page