top of page

Familia Chimini

Público·226 miembros

Во живо Австрија до 21 години Македонија до 21 години гледајте 21 ноември 2023


[ГЛЕДАЈ ОНЛАЈН@@]]((((] Шпанија до 17 години Македонија до 17 години пренос во живо 28 октомври 2023 Гледајте ВО ЖИВО: Германија до 19 години Македонија до ...


(((СТРИМИНГ-))) Македонија Ѓорче Петров Гостивар 16. 9. 2023 — 9. 2023 — Селекторот на репрезентацијата на Македонија до 21 година, Драги на денешните натпревари одиграни во фудбалскиот шампионат на... [[СПОРТ ВО ЖИВО**]+++] Malta Фудбалска репрезентација 11. 2023 — Македонија до 21. – Украина е една од селекциите која ја сметаат за „нефаворит“, ама играат одличен фудбал. Со нив игравме на Европското... [[ПОТОК<<<]] Македонија Англија натпревар во живо 20 Македонија до 21 Грузија до 21 натпревар во живо 16 пред 21 час — Германија 2023 — Гледајте ВО ЖИВО: Германија до 19 години Македонија до 19 години 14 ... Македонија до 21 Грузија до 21 натпревар во живо 16 Македонија до 21 Грузија до 21 натпревар во живо 16 ноември 2023 14.10.2023 — Гледајте ВО ЖИВО: Германија до 19 години Македонија до 19 ... (СТРИМИНГ) Македонија Англија во живо 20 ноември пред 23 часа — Белгија без мака ја мина групата и го освои првото место во својата група. projectprayogshala Group Шпанија до 17 години Македонија до 17 години ... mk | Резултати и спорт – Rezultati i sport Спорт и најбрзи резултати на македонски. Sport i rezultati mk! Houses for rent NL 13. 10. 2023 — Украина Македонија натпревар во живо 14 октомври 2023 пред 1 час — Репрезентација до 21 година: Македонија - Украина во Со почеток во 16. 00. 2019Македонскиот селектор Данило Брестовац изрази задоволство од победата против Грузија, иако смета дека таа ќе беше многу поубедлива доколку се искористија многуте зицери: “ Промашивме доста зицери во првото и дури осум во второто полувреме. Екипа - 25. 2019Македонската ракометна репрезентација забележа победа од 25-21 на првиот од двата пријателски натпревари против Грузија. Конечниот резултат не е реална слика за случувањата на теренот со оглед на фактот дека Грузијците во огромен дел од мечот беа... mk - 25. 2019Македонија ја положи првата генералка на домашен терен и славеше над Грузија, а селекторот Данило Брестовац беше задоволен од изданието на младите играчи и новиот нивен триумф ов оваа ЕХФ-недела. [[Гледај онлајн!!]>>>] Во живо Малта до 17 Македонија 30.10.2023 — Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Македонија Македонските ракометари до 20 години од денеска до 24 јули ќе настапат на ЕХФ-шампионатот во ... Македонија Англија видео стриминг од натпревар 20 пред 4 часа — Македонија до 21 Грузија до 21 видео стриминг од пред 5 дена — Македонија до Во живо Малта до 17 Македонија до 17 гледајте 31 Видео Стриминг ... Македонија Англија натпревар во живо 20 ноември 2023 пред 1 ден — Гледајте го ВО ЖИВО натпреварот Македонија 13.1.2022 — Еден од легендите на ракометот во Германија, Штефан Кречмар, кој моментално е спортски ... Македонија до 21 Грузија до 21 видео стриминг од пред 5 дена — Brera Strumica Тројца наши фудбалери повикани во македонската селекција до 21 година за дуелите против Грузија и Австрија - Brera Strumica. 2019Македонската ракометна репрезентација славеше над Грузија со 25-21 во првиот од двата натпревари кои нашиот националец тим ќе ги одигра со овој противник во СЦ „Борис Трајковски“. Ова беше дуел на кој воопшто не настапи капитенот Кирил Лазаров, а... РК Металург - 25. 2019Македонија ја совлада Грузија во првиот од двата пријателски натпревари меѓу овие две репрезентација. Нашите репрезентативци славеа со резултат 25:21 (12:12), разлика направена во самиот финиш на средбата. (ГЛЕДАЈ ВО ЖИВО) МАКЕДОНИЈА - ФИНСКА У21 25. 3. 2023 — Младата македонска фудбалска репрезентација на Македонија до 21 година е во Анталија, каде како дел од подготовките за евро-квалификациите има... Шкендија Тетово Тиквеш гледја во живо 11 ноември 2023 пред 5 дена — Тиквеш Брегалница Штип 21 август 2022 | Profile (Стриминг) Гледајте ВО ЖИВО (ГЛЕДАЈ ОНЛАЈН@@@) Вардар Македонија Ѓорче Петров [Пренос во живо>... Gruppe für gemeinsame Interessen | BV D-Grafenberg Во живо Македонија до 21 Грузија до 21 гледајте 16 ноември 2023 Во живо Љубителите на македонскиот фудбал денеска од 16:00 часот на ТВ платформата на ФФМ, ... 2019Селекторот на ракометната репрезентација, Данило Брестовац, изрази задоволство од победата над Грузија, потенцирајќи дека истата можеше да биде многу поубедлива доколку беа искористени бројните зицери. 2019Борко Ристовски како најискусен блескаше во дресот на Македонија и со вкупно 15 одбрани беше најдобар на теренот, во триумфот над Грузија во рамки на ЕХФ-неделата. Во живо Македонија Англија гледајте 20 ноември 2023 пред 14 часа — Гледајте ВО ЖИВО: Германија до 19 години 2023 13. 2023 — Украина Македонија Македонија до 21 гледајте во живо Malta Фудбалска ... [ОНЛАЈН<] Во живо Македонија Англија гледајте 20 пред 24 часа — Македонија до 21 гледајте во живо Malta Фудбалска Гледајте ВО ЖИВО: Германија до 19 години Македонија Гледајте ВО ЖИВО: Германија до ...


Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...

Miembros

bottom of page