top of page

Familia Chimini

Público·222 miembros

Ballkani Viktoria Plzeň transmetim i drejtpërdrejtë 30 nëntor 2023


Viktoria Plzen – Ballkani, në këto televizione shqiptare do të transmetohet ndeshja · Dimri po afron – Fibula nuk ju harron! · NJOFTIM: Licencimi i Aktivitetit të ...


[[Sot>>]@] Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i drejt [[[TRANSMETIM!!]!]] Viktoria Plzeň Ballkani transmetim i dre 17 orë më parë — [[[transmetim i drejtpërdrejtë###]*]] Tirana Dinamo Batumi sCulture Partizani ... Nëse nesër do të kemi edhe mbështetjen e publikut, do të jemi edhe më të motivuar. Sa i përket organikës, na mungon Hamidi i pezulluar dhe Tolaj, që është i dëmtuar, por rikthehet Berisha. Megjithatë mendoj se çdo futbollist, në një stadium të tillë, do të dijë të marrë ndeshjen me qetësi dhe të japë maksimumin. Kundërshtari ka tranzicion pozitiv shumë të mirë dhe nëse u lë hapësira, të ndëshkojnë. Sa mund t’u ndihmojë fakti që Plzen vjen i kualifikuar, por edhe që do të luani larg Prishtinës, në një terren shumë më të mirë? Fakti që ata janë të kualifikuar, ka të dy anët e medaljes, pasi nuk do të ketë motivimin maksimal dhe mund të bëjë rotacion, por nga ana tjetër ata janë profesionistë dhe nuk do të nënvlerësojmë. [Shiko Tv***] Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt 21/09/20 21 sht 2023 — [Shiko Tv***] Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt 21/09/2023 2 orë më parë — Viktoria Plzeň. Ballkani. Club Brugge. Beşiktaş. Lugano. Kemi kaluar shumë mirë edhe në Prishtinë, në stadiumin “Fadil Vokrri’, por për shkak të kushteve atmosferike vijmë të luajmë në këtë stadium. Shpresojmë të bëjmë një paraqitje sa më dinjitoze ndaj Viktoria Plzen. Cila është gjendja e Ballkanit para ndeshjes së nesërme? Kemi mungesa, por jemi të motivuar maksimalisht, pasi e dimë rëndësinë e ndeshjes. Përballemi me kryesuesen e grupit, që ka fituar të gjithë takimet deri tani. Ne luajmë në Shqipëri dhe besoj se do ta ndjejmë veten si në shtëpinë tonë, pasi jemi në shtëpinë tonë. Shumë lojtarë nuk e kanë shkelur ndonjëherë këtë terren dhe ky do të jetë një minus për ne, por do të përpiqemi të bëjmë më të mirën e mundshme. A do të jetë i kënaqur Ballkani nëse merr vetëm një pikë? Që të jemi me këmbë në tokë, edhe deri këtu ku kemi ardhur, kemi bërë një arritje të madhe për Ballkanin, por edhe futbollin e Kosovës. Ne do të bëjmë më të mirën e mundshme dhe do të duam tregojmë anën tonë më të mirë. ((JETONI-)) Lincoln Red Imps Ballkani transmetim i drejtpërd (transmetim televiziv>) Viktoria Plzeň Drita drejtpërdrejt l (TRANSMETIM) Europa Dukagjini drejtpërdrejt live 20 korrik 2 Lajm fantastik për tifozët ... Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja qëndron me këmbë në tokë edhe pse renditja ia lejon të shpresojë pasi me kundërshtarët e tjerë janë shumë pranë me pikë. Ilir Daja: Nëse do të pretendojmë në një ëndërr të çmendur duhet ta fitojmë, por duhet të kemi vazhdimësinë siç kemi bërë edhe në fushën e Viktoria Plzen. Me një përvojë të madhe në kupat e Europës fillimisht me Skënderbeun dhe më pas me Ballkanin, Bajram Jashanica thotë që sfidat duhen e marrë me radhë. Bajram Jashanica: Jemi ende në garë dhe t’i marrim ndeshjet një nga një. Ballkani pret Viktoria Plzen 16 orë më parë — Ndeshja në “Air Albania”, Daja: Duam fitoreBallkani i Suharekës do të zhvillojë mbrëmjen e së enjtes në stadiumin “Air Albania” një ndeshje ... Për shkak se Kosova nuk ka asnjë stadium për momentin brenda standardeve ndërkombëtare, UEFA e ka zhvendosur ndeshjen e Ballkanit në stadiumin “Air Albania”, takim i cili do të luhet nesër në orën 18:45. Trajneri Daja ka dalë sot para mediave, ku ka folur për ndeshjen e nesërme me Viktora Plzen. Si ndihet Ilir Daja para këtij takimi të Ligës së Konferencës në “Air Albania”? Rikthehemi në stadiumin emblemë të të gjithë shqiptarëve. (Sporti***) Viktoria Plzeň Ballkani drejtpërdrejt live 21 sh (Jetoni!!! ) Ballkani Ludogorets drejtpërdrejt 11 korrik 2023 Ludogorets Razgrad average scored 2. [transmetim i drejtpërdrejtë=] Escaldes Partizani Tiranë tra[ ... Liga e Konferencës/ Trajneri Daja: Ballkani si në shtëpi në “Air Albania”, ja çfarë kërkoj ndaj Viktoria PlzenTrajner Ilir Daja është rikthyer sërish në stadiumin “Air Albanai”, por kësaj radhe si “timonier” i kampionëve të Kosovës, Ballkani, që nesër në këtë stadium do të luaj ndaj çekëve të Viktoria Plzen në grupet e Ligës së Konferencës. Ballkani për Conference league! Përballet sonte me 9 nën 2023 — Nga ana tjetër, tre pikë ka edhe Astana ndërsa pjesë e grupit janë edhe Dinamo Zagreb po me tri pikë ndërsa kryeson Viktoria Plzen me nëntë pikë ...


Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...

Miembros

bottom of page