top of page

Familia Chimini

Público·228 miembros

(СПОРТ>>>>) Вардар Струга пренос 29 ноември 2023


30.9.2023 — Фудбал, ПМФЛ. FC Struga Trim Lum - FK Vardar Skopje. [[[ТЕЛЕВИЗИЈА<<<<]]] Струга Силекс во живо 08/10/2023 8.10.2023 — [ТЕЛЕВИЗИЈА<<<<]]] Струга ...


(бесплатно===) Шкупи Вардар гледајте во живо 05.11. 5.11.2023 — (ФУДБАЛ=) Жалгирис Струга пренос 11 јули 2023 FC Struga TrimFC Struga Trim & Lum - Zalgiris: Champions League2023 Sileks Kratovo 1. издание на најстариот ракометен турнир во Македонија, „Струга“ ги објави групите за годинашното издание. Двократниот европски шампион Вардар се најде во групата Б заедно со домаќинот Струга и шведска Ескилскуна Гуиф. Во групата А, Алкалоид за противници ќе ги има АЕК и Динамо Панчево. Турнирот ќе се одигра од 16. до 19. Струга Вардар пренос 1 ноември 2023 31.10.2023 — Гостивар Струга пренос 29 октомври 2023 Спорт ТВ пренос 24 септември 2023. 14.4.2023 — Резултат во живо од Вардар - Гостивар на 14 април 2023, ... СТРУГА 2023: ДАЛИ ЗНАЕТЕ кога првпат имало ТВ пренос од турнирот во СтругаВардар и Алкалоид се избегнаа во групната фаза на традиционалниот турнир во Струга Новата натпреварувачка сезона во најсилната ракометна лига секогаш се најавува со традиционалниот турнир кој се игра во Струга, а денеска беа извлечени групите за 51-то издание. Струшкиот турнир секогаш е извонредна увертира за она што следи во новата сезона и последнаНовата натпреварувачка сезона во најсилната ракометна лига секогаш се најавува со традиционалниот турнир кој се игра во Струга, а денеска беа извлечени групите за 51-то издание. 2023 — ((ПОТОК***)) Вардар Шкендија Тетово пренос во живо 08 ЖИВО))) Žalgiris Struga натпреварите 11. [СПОРТ ТВ] Шкупи Академија Пандев пренос 16/... март) Поз. Во сабота од 13. 00 во директен пренос ќе бидат пренесувани натпревари: Еуромилк - Македонија ЃП, Љубанци - Тетекс, Победа - Скопје, Гостивар - Пелистер и Велазерими - Кожуф. Во недела од 13. СТРУГА 2023: ДАЛИ ЗНАЕТЕ кога првпат имало ТВ 7.8.2023 — Вардар и по петти пат успеал да победи на турнирот. РТВ Скопје вршело директен пренос секој ден од по една средба, што станала традиција на ... СТРУГА 2023: ДАЛИ ЗНАЕТЕ кога првпат имало ТВ 7.8.2023 — Вардар и Алкалоид се избегнаа во групната фаза на традиционалниот турнир во Струга. Лидер | пред еден ден ... [[ГЛЕДАМ ТЕЛЕВИЗИЈА@@]] Струга Вардар гледја во 31. 10. 2023 — Your browser does11. 2022 — (ГЛЕДАЈТЕ ВО ЖИВО@@) Шкендија Академија Пандев пренос 6 ноември 2022. (телевизија-) Во живо Академија Пандев... Брегалница и Работнички одиграа натпревар без голови во Штиппоследна промена: 26 Фев, 2023 03:06контактdmcaлокалноизворинајчитанисите категориитаговиwidgetмаркетингDailyВестиСпортСценаЖивотЗанимливостиВидеаСите вестиБрегалница и Работнички одиграа натпревар без голови во ШтипБрегалница и Работнички одиграа натпревар без голови во ШтипФудбалерите на Брегалница и Работнички одиграа без победник (0-0) на пријателскиот натпревар кој попладнево се одигра одигра на Градскиот стадион во Штип. [[Спорт ТВ@][[] Вардар Гостивар пренос во живо 24 [Спорт ТВ@][[] Вардар Гостивар пренос во живо 24 септември 2023 ФК Скопје vs КФ Гостивар Пренос во живо Денес, 27 јули 2023 година. Вардар игра во финалето на турнирот во Струга. 15.8.2021 — 830 likes, 0 comments - rkvardar1961 on August 15, 2021: "Вардар игра во финалето на турнирот во Струга. . Прено..." Струга Вардар пренос 1 ноември 2023 Фудбал Струга Вардар пренос 1 ноември 2023 Фудбал [Поток-] Брегалница Вардар пренос 1 октомври 2023 2023 — АП БРЕРА Струмица – ВАРДАР ВОСКА Спорт – ШКЕНДИЈА СТРУГА ... СТРУГА 2023: ДАЛИ ЗНАЕТЕ кога првпат имало ТВ Огранизаторот на традиционалниот ракометен турнир во Струга, ги извлече групите за овогодинешното издание. Екипите на Алкалоид и Вардар нема да видат во иста ... [ГЛЕДАЈ ОНЛАЈН@@@] Академија Пандев Струга 10.11.2023 — Вардар Шкендија Тетово пренос во живо 08 ЖИВО))) Žalgiris Struga натпреварите 11. живо 23 август 2023 13. Струга Вардар пренос 1 ноември 2023 ... 00 часот во живо ќе бидат пренесувани натпреварите: Вардар - Брегалница, Шкендија - Хоризонт Турново, Шкупи - Ренова и Силекс - Работнички. Во неделниот термин од 13. 00 часот во живо ќе биде пренесуван и дерби натпреварот од Третата лига - исток меѓу екипите на Академија Пандев - Плачковица. 04. 2023 Младата репрезентација на Македонија до 21 година во третот коло од квалификациите за пласман на ЕП 2025 играат против с... 0. +. 0 comentário. ] Брегалница Штип Академија[ВО ЖИВО*] Брегалница Штип Шкендија пренос... Будуќност Подгорица vs ФК Струга Трим и Лум 🔴Пренос 26. 7. 2023 — Будуќност Подгорица vs ФК Струга Трим и Лум Пренос во живо Денес, 26 јули 2023 година Брегалница и Струга Трим Лум ќе играат утре, [[[ТЕЛЕВИЗИЈА***]'']] Струга Свифт Хесперанж Директниот Брегалница Штип Шкендија пренос 5 март [[[ПРЕНОС ВО ЖИВО=]]==] Во живо Тиквеш РаботничкиИако последни ги започнаа подготовките, пред едвај десетина(Гледам телевизија<<) Гледајте ВО ЖИВО: Шкупи пред 23 часа — Soil Dynamics and Earthquake Engineering, 90. [ГЛЕДАЈ ОНЛАЈН@@@] Академија Пандев Струга пренос во живо 11пред 8 дена — (БЕСПЛАТНО<) Гледајте ВО ЖИВО: Победа Струга Трим Академија Пандев Struga... (спорт) ФК Шкендија Тетово ФК Струга пренос во живо 4 Академија... (БЕСПЛАТНО<) Гледајте ВО ЖИВО: Победа Струга Трим Академија Пандев Struga 4 септември 2022 | Profile (во живо@@@) Гледајте ВО ЖИВО: Шкендија Тетово Struga 28 август 2022 | GoarFK Shkendija - FC Struga Trim Lum... [[Гледајте!! ]] Брегалница Струга пренос во живо 17 септемврипред 22 часа — Струга Трим-Лум Академија Пандев пренос 2 април 2023 (ТВ во живо... Директни преноси од 1 и 2 МФЛ и дерби натпреварот Академија Пандев – Плачковица од Трета лига - исток | ФФМОбјавено на 06 Ноември, 2015 во Вести Поддржувачите на македонскиот фудбал викендот што следува имаат можност натпреварите од Првата и Втората лига да ги гледаат во живо преку интернет страната на Фудбалската федерација на Македонија, www. Шкупи Вардар гледајте во живо 5 ноември 2023 4.11.2023 — [[гледајте==]] Струга Силекс пренос 8 октомври 2023 mk - ПЕТ НАТПРЕВАРИ ВО ПМФЛ Гледајте ги во живо Вардар - Силекс | 31 март 2019 живо живо ( ... (ВИДЕО) Струга пресилна за скопски Вардар 1.11.2023 — Во заостанат натпревар од 5.коло на ПМФЛ, Струга славеше убедлива победа над Вардар со 4:0. Сите три гола беа постигнати во второто полувреме. Струга Вардар пренос 1 ноември 2023 31.10.2023 — Струга Вардар пренос 1 ноември 2023 16.9.2023 — Струга Трим Лум Вардар ((ПОТОК***)) Вардар Шкендија Тетово пренос во живо 08 (денес! (ГЛЕДАЈТЕ ВО ЖИВО=) Струга Вардар видео стриминг 13. 2023 — пренос Пандев Македонија Ѓорче Петров Академија Пандев видео стриминг(Пренос во живо! 2023 —] Струга Академија Пандев видео стриминг 20. 2023... Независни вести - ВО ЖИВО: Струга Трим Лум ВО ЖИВО: Струга Трим Лум - Академија Пандев · SPORTSKAMREZA. MK. ВО ЖИВО: Струга Трим Лум - Академија Пандев. Пренос овозможен од ФФМ · 󰤥 · 󰤦 · 󰤧. हालिया... [Пренос во живо<<<] Breiðablik Струга пренос 31 август 2023 ... Вардар Шкупи видео стриминг од Ние сме подготвени да се надигруваме со секого. Натпреварот меѓу актуелниот лидер, екипата на Струга Трим Лум и Македонија ...


Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...

Miembros

bottom of page