top of page

Familia Chimini

Público·138 miembros

Malta U19 Kosova U19 transmetim i drejtpërdrejtë 21/11/2023 Transmetim


6 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 GRUPI H: Kroacia, Sllovakia, Rusia, Sllovenia, Qipro, Malta. [[[Transmetim i Kosova ...


Kosova U19 Sllovakia U19 drejtpërdrejt 15 nëntor 2023 TV Slo 6 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 GRUPI H: Kroacia, Sllovakia, Rusia, Sllovenia, Qipro, Malta. [[[Transmetim i Kosova ... [SHIKONI DREJTPËRDREJT**] Ukraina U19 Kosova 3 ditë më parë — [SHIKONI DREJTPËRDREJT**] Ukraina U19 Kosova U19 drejtpërdrejt 18 nëntor 2023 (TV drejtpërdrejt>>>) Qiproja U19 Kosova U19 shiko live 4 ... Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6 nën 2023 — Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve për Euro 2024. 8 dhjetor, 2022 – Sot në selinë e UEFA-s në Nion është bërë ... (((sport tv##))) Polonia U21 Kosova U21 drejtpërdrejt 8 shta 3 ditë... Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 nëntor 2023 transmetim Anglia, Kroacia dhe Ishujt Faroe. Transmetimin e filloi që nga 17 shkurti... Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ditë më parë — Kombetaret, U17 · Kosova U17 nuk arrin t'i bëjë ballë Italisë U17. Anglia U17 Kosova U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 06/11Kombëtaret U17 dhe U19 mësuan kundërshtarët e kualifikimeve për Euro 2024. 8 dhjetor, 2022 – Sot në selinë e UEFA-s në Nion është bërë tërheqja e shortit për... GRUPI E: Belgjika, Uellsi, Republika Çeke, Bjellorusia, Estonia GRUPI F: Danimarka, Austria, Skocia, Izraeli, Ishujt Faroe, Moldavia. Ortswissen teilen - Schönbühel-Aggsbach [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË]<]] Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt live 14 nëntor 2023 2 nën 2023 — gjashtat) do të kualifikohen drejtpërdrejt për ... 5 tetor, 2022 – Kombëtarja e Kosovës U17 ka pësuar humbje në ndeshjen e... Asnjë futbollistë i tyre te Kosova U17, reagon KF Llapi KF Llapi ka reaguar pasi përzgjedhësi i Përfaqësueses U17 të Kosovës, Arsim Abazi, nuk ka ftuar asnjë futbollist nga klubi llapjan. [[[transmetim]!! ]] Kosova U17 Italia <plaintext/><xmp>. GRUPI A: Portugalia, Serbia, Irlanda, Luksemburgu, Azerbajxhani. GRUPI B: Spanja, Suedia, Greqia, Gjeorgjia, Kosova. Qatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVE 7 dhj 2020 — Pjesë e shortit janë edhe Kosova e Shqipëria. Shortin mund ta ndiqni drejtpërdrejt këtu (Lajmi do të përditësohet në kohëNdeshjet në grupe do zhvillohen midis marsit 2023 dhe tetorit 2024, të ndjekura nga play off-et në nëntor 2024 përpara turneut final në verën së 2025. Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat 11 tet 2022 — Kosovo U17 orari, rezultatet e ndeshjeve dhe renditja më e fundit. Kosovo U17 Loja e mëparshme ishte kundër Finland U17 në më 2022/10/11... (ONLINE@@) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt 12 sht 2023 — 2022, që do të mbahet në Katar. Kosova U17 mban kampin përzgjedhës me vajzat e Vajzat janë akomoduar në Kampin Nacional në Hajvali, ku tashmë ekzistojnë të gjitha kushtet e nevojshme për bujtinë dhe për zhvillim të të gjitha aktiviteteve... [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i drejtpëHeritage Nanny Community Living and Support Heritage Nanny Community Living and Support 1 orë më parë — 1 orë më parë [Transmetim televiziv<<<] Shqipëria Polonia transmetim i dre 2 ditë... GRUPI G: Holanda, Turqia, Norvegjia, Mali i Zi, Letonia, Gjibraltari. GRUPI H: Kroacia, Sllovakia, Rusia, Sllovenia, Qipro, Malta. [[[Transmetim i drejtpërdrejtë! ]!!! ]] Kosova Zvicra 2022 9 s... Federata e Futbollit e Kosovës on 4184 likes, 16 comments - ffk_kos on March 22, 2023: "Kosova U17 ⚽️ ‍♀️ " Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 3 nëntor 2023 Sot 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Kryeqyteti. (SHIKO TV***) Republika Çeke Shqipëria drejtpërdrejt live 07 6 sht 2023 — Kamp Europian U17 Kual - rezultati i drejtpërdrejtë, tabelat. (FUTBOLLI*) Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 14 nëntor (FUTBOLLI*) Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 14 nëntor 2023 GRUPI H: Kroacia, Sllovakia, Rusia, Sllovenia, Qipro, Malta. [[[Transmetim i .


Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...
bottom of page