top of page

Familia Chimini

Público·222 miembros

ТСК Вест Хем uživo prenos 2022 30 новембар 2023 Уживо

21. 9. 2023. — [[Стреаминг<<<]] Вест Хем ТСЦ uživo live 21/09/2023 пре 7 сати — Uživo Alena Sport 1 PREMIUM Kanali Live stream uzivo utakmice Arena TSC uživo ...

minut - Utakmica je počela foto: Bradley Collyer / PA Images / Profimedia SASTAVI: Vest Hem: Fabijanski - Kerer, Mavropanos, Ogbona, Kresvel - Fornals, Vord-Praus, Paketa - Kudus, Benrahma, Ings. TSC: Simić - Cvetković, Anotnić, Đoršević, Petrović - Radin, Đakovac, Stojić, Kuveljić - Stanić, Jovanović. Fudbaleri TSC -a gostuju Vest Hemu u 1. kolu grupe A Lige Evrope. Vest je prošle sezone osvojio Ligu konferencija i automatski se kvalifikovao za drugo po kvalitetu evropsko takmičenje. Premijerligaš je je veliki favorit u ovom meču ali srpski predstavnik nije došao sa belom zastavom. minut - Nema više šale Mojes uvodi Majkla Antonia prvog napadača Vest Hema. Menja Fornalsa 57. minut - Žestoka inicijativa popularnih "čekićara" 54. minut - Opasna situacija pred golom TSC-a, srećom Ogbona je zakasnio na loptu. 50. minut - TSC na krilima iznenađujućeg vođstva nastavlja da napada šokiranog domaćina 48. minut -GOOL, 0:1, STANIĆ! TSC je poveo protiv Vest Hema, Stanić je ukrao loptu Ogboni i matirao Fabijanskog 46. minut - Utakmica je nastavljena foto: ohn Patrick Fletcher / Action P / Actionplus / Profimedia Prvo poluvreme: - Prvo poluvreme je produženo za 3 minut 45. minut- Sjajna prilika za TSC posle kornera, ali zakasnio je Stanić da samo ugura loptu u mrežu. Nakon toga novo korner, Stojić glavom šutira preko gola 41. minut - Kerer dobija prvi žuti karton kod domaćina, zbog neopreznog starta. 38. minut - Pojačanje iz Ajaksa Kuduc zadaje najviše problema fudbalerima TSC-a 35. minut - Vest Hem je izveo već šest kornera na meču 33. Lazetić pred Vest Hem: Nada uvek postoji (VIDEO) пре 5 сати — Fudbaleri TSC-a iz Bačke Topole nakon ubedljive pobede nad Partizanom proteklog vikenda u Beogradu (4:0), u sjajnom raspoloženju dočekuju ... Фрајбург Бацк Топола uživo 9 новембар 2023 Онлине Back 9. 11. 2023. — [[Телевизија уживо*]] Вест Хем ТСЦ Бачка-Топола prenos 21 септембар 2023. uživo prenos 2022 9 новембар 2023 Онлине 16. 5. 2023. — Вест Хем ... UŽIVO Vest Hem - TSC, live prenos, Liga Evrope 21. 9. 2023. — Klub iz Bačke Topole nije mogao da odabere bolje mesto za ispisivanje klupske istorije, dešavanja iz Londona pratite u tekstualnom prenosu ... [[[Гледам ТВ===]!]] ТСК Бачка Топола Олимпијакос uživo 4. 10. 2023. — [Гледам ТВ===]!]] ТСК Бачка Топола Олимпијакос uživo prenos 2022 05/10/2023 Prvi fudbalski klub u Bačkoj Topoli formiran je 1912. godine a ... Фрајбург ТСК uživo prenos 9 новембар 2023 - Irish Dance 9. 11. 2023. — [Гледам ТВ===]!]] ТСК Бачка Топола Олимпијакос uživo prenos 2022 05/10/2023 Prvi fudbalski klub u Bačkoj Topoli formiran je 1912. godine a . minut - Nova intervencija Simić nakon šuta Pakete 15. minut - Dobar pokušaj Ingsa, brani Simić. 13. minut - Inicijativa domaćina od starta, ali TSC za sada uspešno odoleva 8. minut - Prva prilika za TSC, šutirao je Jovanović pravo u Fabijanskog 4. minut - Vord Praus je pokušao iz slobodnog udarca, lopta odlazi od igrača TSC-a u korner. Potom velika gužva, ali su igrači srpskog predstavnika nekako otklonili opasnost 1. [[Ватцх Онлине<]!!!!!] Вест Хем ТСЦ Бачка-Топола uživo preno 21. 9. 2023. — (ДАНАС@) ТСК Вождовац uživo prenos 2022 13 мај 2023 [[ли 07. Radnički 1923 - Radnicki Nis, TSC Bačka Topola - Vojvodina, Javor -. Utakmica TSC – Vest Hem uživo na RTV2 пре 13 сати — Direktan prenos utakmice koja će biti komentarisana na mađarskom jeziku počinje u 18.40 na RTV2, a komentatori će biti Aron Sakač i Žolt Beretka ... Direktni prenosi mečeva 23.kola Super lige Srbije Predstojećeg vikenda na programu su svi mečevi 23.kola preliminarne faze takmičenja u okviru Super lige Srbije u sezoni 2016/17. Bićete u prilici da pratite ...