top of page

Familia Chimini

Público·262 miembros

Man City RB Leipzig gledati prijenos 28.11.2023 televizor

Manchester City - RB Leipzig. UEFA Champions League Uživo. 23:00. Fudbal. AC Milan - Fiorentina. ITALIJANSKA LIGA. 01:00. Fudbal. Cagliari - Monza. ITALIJANSKA ...

Da je ostao u igri možda bi i srušio rekord, no Guardiola ga je odlučio povući s terena. Tekst se nastavlja ispod oglasa 62' Po tri promjene igrača u svakoj momčadi. Kod Cityja u igru ulaze Alvarez, Phillips i Gomez, a teren napuštaju peterostruki strijelac Haaland, Rodri i Stones. U momčadi Leipziga ulaze Poulsen, Silva i Simakan, a van idu Werner, Forsberg i Haidara. 57' GOOOL Novi pogodak Cityja i opet zabija Haaland. (SPORT UŽIVO*) RB Leipzig Man City uživo prijenos 4 listopad 4. lis 2023. — Gdje gledati Manchester City vs RB Leipzig online?AiScore provides Manchester City vs RB Leipzig(2023/03/14) uživo rezultat,h2h,predviđanje ... Tekst se nastavlja ispod oglasa Nerazzurri izdržaliU drugoj utakmici nogometaši Intera su izborili četvrtfinale odigravši 0:0 u uzvratu s Portom i tako sačuvali prednost (1:0) iz prve utakmice. Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović za Inter je igrao od 80. minute. Tekst se nastavlja ispod oglasa Inter je šesti klub koji je izborio četvrtfinale. Večeras je to uspjelo i Manchester Cityju, a prošlog tjedna su među osam ušli Chelsea, Milan, Bayern i Benfica. RB Leipzig Crvena zvezda gledati prijenos 25 listopada 2023 24. lis 2023. — ((UŽIVO PRIJENOS>>>>)) RB Leipzig Man City uživo prijenos 4prije 24 sata — Saznajte gdje gledati Man City – Bayern, prijenos. Haaland uništio RB Leipzig: Gvardiol i društvo doživjeli najteži 14. ožu 2023. — Manchester City je s ukupnih 7:1 osigurao plasman u četvrtfinale Lige prvaka preko RB Leipziga. Borussia Newcastle gledati prijenos 7 studenog 2023 TV prije 7. stu 2023. — Aktualni europski prvak Manchester City u obranu naslova kreće iz skupine G, a protivnici bit će RB Leipzig, Crvena zvezda i Young Boys. minute bilo 5-0. U 49. minuti, nakon lijepe akcije s Grealishom, strijelac je bio Gundogan, dok je u 53. neumorni Haaland zabio još jednom, četvrti puta ove večeri. Foto: ProfimediaFoto: ProfimediaPotpuno raspadnuto izgledao je Leipzig od samog starta drugog poluvremena, a dodatno ga je dotukao još jednom Haaland u 57. Bio je to njegov peti gol na utakmici za 6-0 nakon čega ga je trener Josep Guardiola odlučio izvaditi s travnjaka. Izlaskom Haalanda je stao i City. Domaćin je odlučio primiriti napade, potpuno se zadovoljio ogromnim stečenim vodstvom. No, ipak je sve završilo na pravi način, sjajnim pogotkom De Bruynea u 92. minuti kada je majstorski naciljao s 20-ak metara za konačnih 7-0. [streaming>>] RB Leipzig Man City prijenos 4 listopada 2023 4. lis 2023. — Saznajte gdje gledati Man City – Crvena zvezda, prijenos prvoga kola Lige prvaka iz Manchestera. 09., 21:00) RB Leipzig – Manchester City ( ... To mu je već peti gol u utakmici. Kako igra ovaj momak, nevjerojatno... Foto: ProfimediaFoto: Profimedia54' GOOOL Kakav potop Leipziga, Haaland je zabio i četvrti gol, City vodi 5:0. Nakon kornera je njegov prvi udarac obranio Blaswic, ali bio je prvi i na odbijenoj lopti i pospremio je u mrežu. 49' GOOOL Nijemci nisu izdržali ni pet minuta u nastavku. Čudesni Erling Haaland zabio pet komada i potopio Gvardiola i ekipu, Nerazzurri se provukli u PortugaluNogometaši Manchester Cityja plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon uvjerljive 7-0 pobjede na svom Etihadu protiv Leipziga, a zvijezda večeri bio je Erling Haaland koji je postigao pet golova. Prvi susret osmine finala, kada je Leipzig bio domaćin, završio je 1-1, a sva neizvjesnost oko toga tko će proći dalje nestala je u prvom poluvremenu. Vodio je City tada 3-0, a sve je golove postigao Haaland, u 22. iz jedanaesterca, 24. minuti te nadoknadi prvog dijela. Tekst se nastavlja ispod oglasa Na samom startu drugog poluvremena City je zabio nova tri gola. Prvo je strijelac bio Ilkay Gundogan u 49. Gdje gledati Leipzig - Man City, prijenos 2. kola Lige prvaka? 3. lis 2023. — Pročitajte gdje gledati Leipzig - Man City, prijenos drugoga kola Lige prvaka s Red Bull Arene iz Leipziga. Tekst se nastavlja ispod oglasa No, kada Haaland nije zabio u tom trenutku sve je naplatio do kraja prvog poluvremena jer je u tih tridesetak minuta tri puta pogađao mrežu Leipziga. Tekst se nastavlja ispod oglasa U 22. minuti dosuđen je jedanaesterac za domaćina nakon što je lopta pogodila u ruku Henrichsa u gostujućem šesnaestercu. Vratar Leipziga Blaswich je pročitao stranu i bio blizu obrane, ali udarac Haalanda je bio precizan i točan za 1-0 Cityja. Foto: ProfimediaFoto: ProfimediaSamo dvije minute kasnije vodstvo je povećano. Sjajno je s 20-ak metara pucao Kevin de Bruyne. Lopta je pritom žestoko uzdrmala gredu, a na odbijenu loptu najbrže i najbolje je reagirao Haaland koji je glavom pogodio za 2-0. Liga prvaka, Gdje gledati uživo na TV ili streamu (Hrvatska)Nogomet Europa Liga prvaka Odaberi tim | | | Arena Sport ima pravo na Ligu prvaka za sljedeće tri sezone a HRT je zadržao prijenose utakmice srijedom. Posljednji video sažeci Highlights: Manchester City - Young Boys (3-0) | Champions League 10 Stu | Man City Highlights: Dortmund - Newcastle Utd (2-0) | Champions League 10 Stu | Newcastle United Highlights: AC Milan - Paris Saint Germain (2-1) | Champions League 10 Stu | AC Milan Highlights: Arsenal - Sevilla (2-0) | Champions League 9 Stu | Arsenal Highlights: Real Madrid - Braga (3-0) | Champions League 9 Stu | Real Madrid Highlights: Salzburg - Inter (0-1) | Champions League 9 Stu | Inter Highlights: FC Copenhagen - Manchester United (4-3) | Champions League 9 Stu | Manchester United Highlights: Bayern Munich - Galatasaray (2-1) | Champions League 9 Stu | FC Bayern München Highlights: PSV - Lens (1-0) | Champions League 8 Stu | PSV Highlights: Napoli - Union Berlin (1-1) | Champions League 8 Stu | tod Highlights: Real Sociedad - Benfica (3-1) | Champions League Highlights: Lazio - Feyenoord (1-0) | Champions League 7 Stu | tod Highlights: Atletico Madrid - Celtic (6-0) | Champions League Highlights: RB Leipzig - FK Crvena zvezda (3-1) | Champions League 26 Lis | Crvena zvezda Highlights: Barcelona - Shakhtar Donetsk (2-1) | Champions League 26 Lis | FC Barcelona Pokaži još ostale (+12) Info - Liga prvaka Uživo na TVTablicaNaj-strijelciRezultatiTweetovi× Info! Odaberi Države / TV postaje opciju za definiranje tvoji lokalnih TV postaja. RB LEIPZIG-Manchester City Gdje je danas na televiziji? (2023) Gledaj RB Leipzig uživo danas na televiziji i gledaj s prijateljima. Iznenadit ćete se... TV Program - 400+ kanala Najopširniji tjedni tv program prilagođen mobilnim uređajima. RD Live Manchester City. 12:00. RB Leipzig · Young Boys. 12:00. FK Crvena zvezda. Europe - UEFA Champions League, Group H2 Matches. Shakhtar Donetsk. 09:45. Royal ... Leipzig je tek nakon drugog primljenog pogotka počeo djelomično razmišljati o napadu, ali do kraja prvog dijela još se jednom zatresla mreža njemačke momčadi. U nadoknadi je opet zabio robusni norveški napadač. Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasa Manchester City se nije zaustavljao ni u drugom poluvremenu pa je već do 54. Sportske novosti - Naslovnica AC Milan. 21:00. Borussia D. Grupa g - 5. Man. City. 21:00. RB Leipzig. Grupa g - 5. BSC Young Boys. 21:00. Crvena Zvezda. Grupa h - 5. Barcelona. 21:00. FC ...