Familia Chimini

Público·262 miembros

PSG Newcastle prijenos 28 studenog 2023 Na liniji

prije 15 sati — PSG Newcastle gledati prijenos 28 studenog 2023 Paris Saint-Germain official website : news, fixtures and results, player profiles, videos, ...

[[sport tv]] Borussia Newcastle prijenos 7 studenog 2023 New [sport tv]] Borussia Newcastle prijenos 7 studenog 2023 Newcastle Borussia uživo prijenos 25/10/2023 19. ruj 2023. — (STREAMING#) PSG Borussia uživo ... PSG Newcastle prijenos 28 studenog 2023 Nogomet prije 15 sati — PSG Newcastle prijenos 28 studenog 2023 Nogomet Arena Sport 1. 21:00. Paris Saint Germain. Newcastle Utd. Liga Prvaka: Psg - Newcastle, ... minuti nakon velike greške Marquinhosa koji je pogrešno dodao. Lopta je došla do Alexandera Isaka koji je pucao, no Gianluigi Donnarumma je fantastično obranio. Međutim, lopta se odbila do Miguela Almirona koji je pospremio odbijanac. Bio je to prvi pogodak "Svraka" u Ligi prvaka nakon više od 20 godina. Posljednji pogodak u elitnom razredu "Starog kontinenta" u dresu Newcastle Uniteda zabio je Alan Shearer u ožujku 2003. u susretu protiv Intera koji je završio 2-2. PSG Newcastle uživo prijenos gledati 28 studenog 2023 HD uži prije 3 sata — PSG Newcastle uživo prijenos gledati 28 studenog 2023 HD uživo (UŽIVO) UŽIVO; 21:00 Nogomet: PSG - NEWCASTLE, liga prvaka (UŽIVO) UŽIVO; ... Gdje gledati Milan – Dortmund, prijenos 5. kola Lige prvaka? Pročitajte gdje gledati Milan – Dortmund, prijenos petoga kola Lige prvaka sa San Sira. U jeku borbe za prolaz iz “skupine smrti” Lige prvaka, Milan i Borussia Dortmund susreću se večeras na San Siru, kada će obje strane nastojati ponoviti prošlo kolo iz kojeg su izašli kao pobjednici – Milan protiv PSG-a, a Borussia protiv Newcastlea. Dortmund je prvi u skupini F sa sedam bodova nakon uzastopnih pobjeda nad Newcastle Unitedom, dok trećeplasirani Milan zaostaje samo dva boda. Budući da Olivier Giroud i Rafael Leao nisu bili na raspolaganju Milanu u posljednjoj utakmici protiv Fiorentine u Serie A, momčad Stefana Piolija nije uspjela zabiti iz igre, a kako su zabili samo dva puta u četiri utakmice Lige prvaka ove sezone, ostaje zabrinutost zbog relativnog nedostatka napadačke snage. Sada spreman ugostiti Borussiju Dortmund na najvećem klupskom natjecanju u Europi po prvi put nakon poraza od 0-1 u sezoni 2002. Žestok okršaj navijača PSG-a i Newcastlea u Parizu prije 10 sati — PSG fans attacking a pub full of Newcastle fans last night… Hope Navijači Eintrachta · Nogomet, Liga prvaka: Real Madrid - Napoli, prijenos. 46' Počelo je drugo poluvrijeme na svim utakmicama osim na onoj Newcaslea i PSG-a u kojoj se igrala sudačka nadoknada vremena od 7 minuta. 45' Gotovo je prvo poluvrijeme. 43' GOOOL Newcastle je povećao na 2:0. Burn je bio najviši u skoku i zabio drugi gol. Donnarumma je bio nemoćan. 40' Crvena zvezda povela je protiv Young Boysa. Zabio je Ndiaye, bivši igrač Gorice. 35' Tvrda utakmica u Newcastleu nakon što su domaćini poveli. Paris Saint Germain (PSG) vs Newcastle United Rezultat uživo Paris Saint Germain (PSG) vs Newcastle United rezultat uživo (i video prijenos uživo na mreži) počinje 2023/11/28 u 12:00:00 UTC vremenu za UEFA Champions ... Sportski TV prijenosi Uživo - Sportklub, Arena SportDinamo će u Kazahstanu protiv Astane loviti pobjedu za ostanak u igri za prolaz skupine bez pola momčadi. Prijenos utakmice FC Astana i Dinamo Zagreb pratite uživo na Arena Sport 1 u četvratk u 16. 30 sati. Mateo Kovačić (Manchester City), Joško Gvardiol (Manchester City), Luka Modrić (Real Madrid), Ivan Rakitić (Sevilla), Petar Musa (Benfica), Luka Ivanušec (Feyenoord), Ivo Grbić (Atletico Madrid), Luka Sučić (RB Salzburg), Roko Šimić (RB Salzburg), Toma Bašić (Lazio) i Josip Juranović (Union Berlin). PSG Newcastle uživo prijenos gledati 28 studenog 2023 prije prije 3 sata — PSG Newcastle uživo prijenos gledati 28 studenog 2023 prije 1 dan — Newcastle head to PSG on Tuesday with their UEFA Champions League hopes ... City 1:2Antwerp - Šahtar (2:3)Porto - Barcelona 0:190'+ 4' Newcastle se igra s PSG-om. U sučevoj nadoknadi ponovno se trese mreža Parižana, za 4:1 zabio je Schar. 90' + 2' Leipzig na koljenima, City je povećao na 1:3. Strijelac je bio još jedan od Guardiolinih džokera s klupe Doku. 89' Gol u Beogradu, Zvezda je izjednačila. Najbogatiji klub na svijetu ponizio PSG, City s Gvardiolom u završnici pomeo Leipzig, Zvezda se spasila u... Aktualni europski prvak Manchester City upisao je i drugu pobjedu u skupini G Lige prvaka porazivši na gostovanju RB Leipzig sa 3-1, dok je Newcastle United u derbiju skupine F, ali i večeri, deklasirao PSG sa 4-1. 84' Leipzig nije izdržao. Guardiola je promijenio puno igrača, a jedan od njegovih džokera, Alvarez, krasnimudarcem zabija za 2:1. 75' Dominacija Cityja u Leipzigu. Nižu se šanse, najbolje je imao Haaland, ali mreža se ne trese. 60' Preokret u Beogradu. Itten zabija iz penala za 1:2 i totalni šok na Marakani. 56' Zabija i PSG, Hernandez je smanjio zaostatak. 51' PSG je razbijen u Newcastleu, domaćini su zabili i treći pogodak. Sada je strijelac bio Longstaff. 52' Izjednačenje i u Beogradu. Young Boysi zabijaju za 1:1. Strijelac je Švicarac sa srpskim korijenima Filip Ugrinic. 51' Izjednačenje u Leipzigu. Za domaćine je nakon šest minuta igre u drugom dijelu zabio Openda. Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasa Korak bliže pobjedi engleski sastav je stigao u 39. minuti kada je Dan Burn glavom pogodio za 2-0. Pomoćni sudac je pritom svirao zaleđe, no nakon poduže analize VAR je pokazao kako je pogodak ispravan. Sjajnu predstavu Newcastle je nastavio i u nastavku i već u 50. minuti bilo je 3-0, a zabio je Sean Longstaff. Lucas Hernandez je vratio tračak nade Parižanima u 56. minuti, no pobjedu Newcastle Uniteda potvrdio je Fabian Schar sjajnim golom u 90. minuti. Preokret Talijana u ŠkotskojU drugom susretu Borussia Dortmund i Milan su odigrali bez golova, pa Talijani nako dva kola imaju dva boda i razliku pogodaka 0-0. Tekst se nastavlja ispod oglasa Na ljestvici vodi Newcastle sa četiri boda ispred PSG-a koji ima tri, Milan je na dva, a Borussija jednom bodu. Tekst se nastavlja ispod oglasa U skupini E Lazio je u Glasgowu preokretom i golom u sudačkoj nadoknadi stigao do pobjede. Škotski prvak je poveo u 12. minuti golom Japanca Kyoga Furuhashija, izjednačio je Matias Vecino u 29. minuti, da bi Pedro u petoj minuti nadoknade pogodio za 2-1. Tekst se nastavlja ispod oglasa Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14. listopada samo na stream platformi VoyoFNC 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi VoyoLiga prvaka, 2. kolo, skupine E, F, G, HNewcastle - PSG 4:1Newcastle: Pope; Trippier, Lascelles, Schar, Burn; Longstaff, Tonali, Guimaraes; Almiron, Isak, Gordon Tekst se nastavlja ispod oglasa PSG: Donnarumma; Hakimi, Marquinhos, Skriniar, Hernandez; Danilo, Ugarte, Vitinha; Dembele, Kolo Muani, Mbappe________________________Ostale utakmice:Atletico Madrid - Feyenoord (3:2) Tekst se nastavlja ispod oglasa Celtic - Lazio 1:1B. Dormund - Milan 0:0Crvena zvezda - Young Boys 2:2Leipzig - Man. PSG Newcastle uživo prijenos gledati 28 studenog 2023 prije 15 sati — Newcastle United na televiziji | Gdje gledati sve utakmice Na kojim TV kanalima je utakmica Newcastle United i mogu li gledati prijenos uživo? PSG Newcastle prijenos 28 studenog 2023 Gledaj online prije 15 sati — PSG Newcastle prijenos 28 studenog 2023 Gledaj online Utakmice s najviše oklada ; PSG · Newcastle · +134 · 1.65 · 4.10 ; Arsenal · Lens ... (BESPLATNO-) Newcastle PSG prijenos 04/10/2023 (BESPLATNO-) Newcastle PSG prijenos 04/10/2023 Newcastle United prethodna je utakmica bila protiv Paris Saint Germain (PSG) u dana 2023/10/04 UTC, ... Uživo, Liga prvaka: Newcastle - PSG, City- Leipzig, Zvezda 4. lis 2023. — Tekstualni prijenos utakmice Newcastle - PSG i kretanje rezultata u ostalim susretima mogli ste pratiti UŽIVO u tekstualnom prijenosu na ...