top of page

Familia Chimini

Público·136 miembros

[[[SPORT TV!]]@@] Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21 nëntor 2023


[[[SPORTI>>]'']] Bjellorusia Kosova shiko live 19 qershor 2023 [[HD LIVE][[] Bjellorusia Kosova drejtpërdrejt falas 19 qersKanalet E Albania Tv. [HD live ...


Zvicra Kosova shiko live 18 nëntor 2023 2 ditë më parë 2 ditë më parë — 2 ditë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Polonia U21 Kosova [[[SPORTI>>]'']] Bjellorusia Kosova shiko live 19 ... Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21/11/2023 ((SHIKO TV 4 orë më parë — Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 12 nëntor 2023 Tr 12 nën 2023 — [hd live>>>] Kosova U21 Gjermania U21 shiko live 12 shtator ((SHIKO ... 8 Prishtina dënohet me 700 euro 15/11/23 @ 14:14 FIBA EUROPE CUP 23/24 Peja dhe Trepça luajnë sot ndeshjet e radhës në FEC 15/11/23 @ 14:00 RIKTHIMI! FBK Superliga/Shqipëria/Liga tjera/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere Pas Teutës, Arti Hajdari do të jetë lojtar i KB Prizrenit 15/11/23 @ 13:46 STËRVITJA E KOSOVËS, PARA NDESHJES NDAJ ZVICRËS Hadërgjonaj dhe Vojvoda kthehen, Muriqi mungon 15/11/23 @ 11:54 TE GRUPI I KOSOVËS Me fitore sonte, Zvicra do të sigurojë evropianin 15/11/23 @ 11:29 INTERVISTA E SYLVINHOS PËR UEFA-në Evropiani/Kualifikimet për Evropian/Shqipëria Sylvino pë UEFA-në: “Gjithçka duhet të bëhet me zemër, sepse lojtari përfaqëson kombin” 15/11/23 @ 11:01 TOP ME TEKNOLOGJI TË RE EURO 2024: “Fussballliebe” me teknologji të re brenda topit 15/11/23 @ 10:49 DEL ORARI I NDESHJEVE TË PARA TË STINORIT 23/24 FBK Superliga/Balkan League/International/Liga tjera Përcaktohen dy ndeshjet e para të Prishtinës në BIBL 15/11/23 @ 09:30 RAPORTET Kualifikimet për Evropian/Kosova/Sportistë shqiptarë në botë Vedat Muriqi do të mungojë mbi 1 muaj! 14/11/23 @ 23:51 NJOFTIMI I FFK-së Kosova/International/Sportistë shqiptarë në botë FFK në kërkim të talentëve, dërgon 3 përzgjedhës në SHBA 14/11/23 @ 23:34 I LARGUARI NGA BASHKIMI, KALON TE EKIPI SHKUPJAN FBK Superliga/International/Transfere Çairi zyrtarizon Valmir Kakrukin 14/11/23 @ 23:21 ISH-LOJTARI I PEJËS, KALON TE BASHKIMI! Bashkimi zyrtarizon qendrën Brad Waldow 14/11/23 @ 21:15 MVP I XHIROS VIII Samuel Sessoms (Vëllaznimi) - MVP (8) 13/11/23 @ 23:12 Highlights: Prizreni-Prishtina 13/11/23 @ 20:15 PËRFORCIM I RADHËS NË "SEZAI SURROI" Eduards Hazners lojtar i ri i Bashkimit 13/11/23 @ 19:45 PAS NDESHJES NË TERRENIN E RËNDUAR TË "FADIL VOKRRIT" Evropiani/FFK Superliga/Kosova Komunikata e FFK-së për fushën, gjuan “topin” te institucionet 13/11/23 @ 19:07 TEAM OF THE WEEK TOP 5-shja e javës në Superligë (8) 13/11/23 @ 18:43 11-SHET FFK Superliga Superliga - Formacioni i javës (14) 13/11/23 @ 17:22 LIDERI VAZHDON ME FITORE Fitore rutinore për Ballkanin, përkundër mungesave 13/11/23 @ 15:47 Ballkani-Dukagjini, 11-shet startuese 13/11/23 @ 14:21 MOMENTE Highlights: Trepça-Istogu 13/11/23 @ 09:18 MOMENTET MË TË MIRA TË NDESHJES Highlights: Bashkimi-Ylli 13/11/23 @ 09:17 MOMENTET E NDESHJES Highlights: Vëllaznimi-Peja 13/11/23 @ 09:16 PRIMOŽ GLIHA, PAS NDESHJES Gliha: Kur Rashica e Muriqi luajnë bashkë, jemi shumë të fortë 13/11/23 @ 00:15 KRYEQYTETASIT TRIUMFOJNË! Pas dy humbjeve radhazi, Prishtina i kthehet fitores 12/11/23 @ 23:34 Notat e futbollistëve: Kosova-Izraeli 12/11/23 @ 23:13 FUSHA KATASTROFALE NË "FADIL VOKRRI", POR KOSOVA FITON! Rashica vendos, Kosova mposht Izraelin në fushën e rënduar 12/11/23 @ 22:48 FITORE PËR KËNDELLJE Drilon Hajrizi shkëlqen, Trepça i kthehet fitores 12/11/23 @ 20:44 Kosova-Izraeli, 11-shet startuese 12/11/23 @ 19:31 BASHKIMI - YLLI Ylli mposhtë Bashkimin, humbja e katërt rresht e Bashkimit 11/11/23 @ 21:40 VËLLAZNIMI - PEJA Vëllaznimi fantastik në “Shani Nushi”, seria pejane ndalet në Gjakovë 11/11/23 @ 19:25 S'KA FITUES NË LLOÇIN E FUSHËS! FFK Liga e parë Golat në fund, për barazim! 11/11/23 @ 19:10 TË RREZIKUARIT, BARAZOJNË! Istogu barazon edhe me trajnerin e ri 11/11/23 @ 19:03 DRENICA NJOFTON DINAMON ME HUMBJE Shpërthim në pjesë të dytë, Drenica ia shkakton humbjen e parë Dinamos 11/11/23 @ 18:56 PAS 3 NDESHJESH, TRAJNERI I RI ARRIN FITOREN E PARË ME EKIPIN! Arsim Thaçi shënon fitoren e parë me Suharekën 11/11/23 @ 18:51 NDAHEN PIKËT NË GJAKOVË Vëllaznimi s’arrin të mposht Phoenixin 11/11/23 @ 18:47 FITORE E RËNDËSISHME E SHTIMJANËVE Vjosa fiton dhe rikthen pozitën e dytë 11/11/23 @ 18:26 NË STADIUMIN "AGUSH ISUFI" TEPËR TË RËNDUAR E treta me radhë në shtëpi për Kikën 11/11/23 @ 18:17 RUAJË LIDERSHIPIN Kapiteni Kosumi vendos, e treta me radhë për Prishtinën e Re 11/11/23 @ 18:15 PA FITUES! Barazim pa gola në derbin e kryeqytetit 11/11/23 @ 18:05 LIGA E PARË Liga e Parë, rezultatet e ditës 11/11/23 @ 15:15 LIRIA - PRISHTINA Liria s’dorëzohet, lufton deri në fund dhe barazon ndaj Prishtinës 11/11/23 @ 15:02 LLAPI - FERONIKELI 74 Falë Hamdi Namanit, Llapi fiton pas 4 xhirove 11/11/23 @ 14:59 DRITA - FUSHË KOSOVA Besnik Krasniqi rikthen Dritën te fitoret, ndalet seria e Fushë Kosovës 11/11/23 @ 14:52 Liria vs. Kosova e pësoi dy herë, përkatësisht në minutat 73’ dhe 75-të, nga Morozov dhe Ebong. Muriqi ngushtoi shifrat në fund me penallti, pa mundur dot të ndryshojë fatin e takimit. VIDEO/ Komplikohet rruga për në Euro 2024, Kosova pëson disfatë ndaj BjellorusisëKosova komplikon shumë rrugën për në Euro 2024, pasi u mundën 2-1 në sfidën kualifikuese të luajtur në Hungari ndaj Bjellorusisë. Vendasit e nisën ndeshjen me “marshin e pestë”, teksa Ebong vendosi në provë portierin Muric që në minutën e parë. “Dardanët” u kundërpërgjigjën vetëm 5 minuta më pas, gjuajtja e Rudhanit nuk kishte saktësinë e duhur. Kosova Bjellorusia shiko live 21. 11. 2023 Shiko Tv [[shiko tv[[shiko tv=]-] Kosova U19 Sllovenia U19 2022 14 nëntor 2023 53 minuta më... [STREAMING@@] Kosovo U19 vs Slovenia U19 live online 3 minuta më parë — See... [2] The show is hosted by Alaudin Hamiti and Jonida Vokshi. On March 17, 2023, famous Albanian rapper Arkimed Lushaj (known as Stresi) was announced as the winner of Big Brother VIP Kosova. [3] In June 2022, it was announced that Big Brother will come for the first time in Kosovo on Klan Kosova and Artmotion, with a celebrity version under the name Big Brother VIP Kosova. [4] The show is broadcast live 24/7 on two pay-per-view channels, Big Brother VIP Kosova 1 and Big Brother VIP Kosova 2, which are available on the Kosovan TV platform Artmotion, as well as on NimiTV and TVALB for the Albanian diaspora in other countries of Europe, United States and Canada. Ishujt Faroe U17 Kosova U17 2022 9 nëntor 2023 TV Kosova U17 Kroacia U17 drejtpërdrejt live 3 nëntor 2023 Sot 6 ditë më parë Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Ketu do te gjeni lajmet me te fundit rreth ketij kampionati, rezutatet direkte, konferencat per shtyp, transferimet me te fundit te shoqeruara me foto HQ, informacione dhe rekorde rreth lojtareve apo klubeve, administratore me pervoje te cilet kryejne shkelqyeshem punen e tyre! ShikoFutboll vjen me një super mundësi për të gjithë të apasionuarit e futbollit, duke i transmetuar online të gjitha ndeshjet në Faqen Tone zyrtar të ShikoFutboll. Link1 –> LINKU KRYESOR1 Link2 –> LINKU KRYESOR2 Link3 –> LINKU KRYESOR3 Link4 –> LINKU KRYESOR4 Super ndeshje ku spektakli nuk do te mungoje dhe do te jete i garantuar. [1] The show follows a number of celebrity contestants, known as housemates, who are isolated from the outside world for an extended period of time in a custom built house. Each week, one of the housemates is evicted by a public vote, with the last housemate named the winner. Big Brother VIP Kosova started airing on Klan Kosova on 5 December 2022. Sulmuesi Vedat Muriqi pretendoi për penallti pas një rrëzimi në zonë, por për arbitrin loja duhej të vazhdonte. Të besuarit e Giresse rritën presionin dhe provuan me Celinën, gjithsesi, portieri Sergei Ignatovich i tha jo mesfushorit. Ketu do te gjeni lajmet me te fundit rreth ketij kampionati, rezutatet direkte, konferencat per shtyp,... LIVE: Bjellorusia 2:1 Kosova 19 qer 2023 — Bjellorusia 2:1 Kosova. 87′ Gol. Kosova e ngushton epërsinë e Bjellorusisë. Vedat Muriqi shënon nga penalltia. (Shikoni>>>>) Rumania Kosova drejtpërdrejt live 12 shtator 2 11 sht 2023 — Bjellorusia, Ishujt Faroe, Andorra Grupi H: Francë, Austri, Slloveni (FUTBOLLI***) Rumania Kosova shiko live 12 shtator 2023 16 q 4 orë... SHIKO FALAS BIG BROTHER VIP KOSOVA LIVE – SHIKO FALAS BIG BROTHER VIP KOSOVA LIVEBig Brother VIP Kosova is a Kosovan reality game show based on the Dutch reality competition franchise Big Brother. Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt falas 21 nëntor 2023 TV dre 4 orë më parë — Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt falas 21 nëntor 2023 TV drejtpërdrejt 9 nën 2023 — [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë ... Në anën tjetër Kosova ende nuk e ka shijuar fitoren, pasi në tre sfidat e para me Izraelin, Andorrën dhe Rumaninë ka grumbulluar vetëm 3 pikë. Si për bjellorusët ashtu edhe për “Dardanët” fitorja është obligim nëse duan të vazhdojnë të mbajnë gjallë shpresat për një kualifikim të mundshëm. Ndeshja mes Kosovës dhe Bjellorusisë do të zhvillohet në stadiumin Szusza Ferenc të Budapestit pa tifozë por shqiptarët do të kenë mundësinë ta ndjekin drejtpërdrejtë në paketën SuperSport të platformës DigitAlb duke filluar nga ora 20:45. Ndeshja LIVE Bjellorusia dhe Kosova Ndiqeni Ketu - Shiko Futboll Miresevini ne ligen tuaj te preferuar. ((Shiko Tv@@@)) Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt 21 4 orë më parë — Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Live Sport 3 ditë më parë — 1 orë më parë — Kosova Izraeli drejtpërdrejt falas 12.11.2023 ... [5][6] On 27 June 2022, it was announced that Alaudin Hamiti will be the presenter of the live shows. [7] On 14 September 2022, it was announced that Jonida Vokshi will be the second presenter of the live shows, alongside Hamiti. [12] Big Brother VIP is a game show in which a group of celebrity contestants, referred to as housemates, live in isolation from the outside world in a custom built “house”, constantly under video surveillance. Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21 nëntor 2023 TV drej 4 orë më parë — Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21 nëntor 2023 TV drejtpërdrejt 8 nën 2023 — Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i ...


Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...
bottom of page