top of page

Familia Chimini

Público·236 miembros

Kukësi Skënderbeu 2022 28 nëntor 2023


4 ditë më parë — ... 2022 5 nëntor 2023 Kukesi x KS Dinamo Tirana H2H ⋊ 05. 2023 ⋊ Head to head ⋆ fscore. Tirana Kukësi 2022 23 nëntor 2023 Skënderbeu Teuta ...


Skënderbeu Teuta Durrës shiko live 24 nëntor 2023 2 ditë më2 ditë më parë —... Teuta, 12, 11, 3, 3, 5. Abissnet Superiore. 06/11, Partizani, 4 - 1, Vllaznia. 05/11, Skënderbeu... Durrës · Shkodër · Elbasan · Fier · Korçë... 2023(tv drejtpërdrejt-) ErzeniTeuta Durrës... (SHIKONI DREJTPËRDREJT>) Tirana Kukësi 2022 12 nëntor 11 nën 2023 — (SHIKONI DREJTPËRDREJT>) Tirana Kukësi 2022 12 nëntor 2023 Follow the Abissnet Superiore live Football match between KF Tirana and Kukësi... [[[FALAS@@@]((((]] Kukësi Erzeni drejtpërdrejt 2 tetor 2023 18 sht 2023 — Sfida tjetër e ditës së sotme është ajo mes Laçit dhe Teutës, ora 13:00. [[TRANSMETIM<<<]] Kukësi Dinamo Tirana 2022 5 nëntor 5 nën 2023 — [TRANSMETIM<<<]] Kukësi Dinamo Tirana 2022 5 nëntor 2023 Kukesi x KS Dinamo Tirana H2H ⋊ 05. 2023 ⋊ Head to head ⋆ fscore. Tirana Kukësi 2022 23 nëntor 2023 Skënderbeu Teuta Durrës shiko live 11 nëntor 2023 22 orë më parë — Tirana Kukësi drejtpërdrejt live 6[SHIKONI DREJTPËRDREJT! ] Bylis Tirana drejtpërdrejt... FK Skenderbeu Korce vs Teuta Durres Watch now live without ads! Verified Legal Live Stream. *To watch, you must have a funded account or a placed... 60′ Provon edhe Emiliano Musta me kokë, duke fituar duelin me mbrojtësit e Skënderbeut, por topi shkoi jashtë kuadratit. 57′ Drithërima në portën e Kukësit, pas një kundërsulmi të shpejt, provon Mara me një gjuajtje të rrezikshme, por grushton portieri Xhika, më pas topi largohet nga Lulaj në këndore. 54′ Kundërpërgjigjet Skënderbeu! Meksi harkon bukur nga e djathta për Mensah, që fiton duelin me Gligorov, por nuk godet siç duhet me kokë brenda zonës, topi shkon jashtë kuadratit. 53′ Kaos në zonës e Skënderbeut, por nuk përfiton aty Dragoshi, pas daljes jo të mirë të portierit Rexhepi. 50′ Provon edhe Basha të surprizojë me kokë brenda zonës, por sulmuesi nuk koordinohet siç duhet brenda zonës. 47′ Pranë golit Kukësi me Gjelbërim Taipin që provon nga goditja e dënimit, por fantastik reagimi i portierit Bekim Rexhepi, që devijon rrezikun në këndore. 46′ Starton pjesa e dytë! Mbyllet pjesa e parë! 45+2′ Uerdi Mara ndëshkohet me karton të verdhë për ndërhyrje të gabuar në mesfushë! 45′ Akordohen 3 minuta shtesë! 44′ Shtylla i vjen në ndihmë Skënderbeut! Pas gjuajtjes së Gjelbërim Taipit brenda zonës, topi u devijua nga Sadriu dhe u ndal në shtyllë. VIDEO/ Shkurtaj bën heroin në prekjen e parë të topit, Kukësi triumfon me 10 lojtarë ndaj SkënderbeutRikthim ëndrrash për Vasil Shkurtajn me fanellën e Kukësit. Sulmuesi 29-vjeçar i dhuroi 3 pikë të arta skuadrës verilindore në duelin ndaj Skënderbeut që u zhvillua në “Loro Boriçi” dhe përfundoi me rezultatin 1-0 në favor të kuksianëve. Shkurtaj u hodh në fushë në minutën e 76-të, teksa prekjen e parë të topit arriti ta kthente në gol. Edhe pse me 10 lojtarë prej minutës së 36-të pas daljes me karton të kuq të portierit Tafas, skuadra e Longos arriti të triumfonte, në një sfidë ku nuk mungoi spektakli dhe rastet e shumta për shënim. Nëse keni vështirësi për të parë videot duke u futur nga Facebook, ju lutem lexoni lajmet duke u futur nga faqja e web KËTU ose aplikacioni i Panorama Sport. FT: KUKËSI-SKËNDERBEU 1-0 Shkurtaj 78′ KOMENTI LIVE: Mbyllet takimi! 90+’ Zëvendësim te Kukësi, largohet Edi Basha, në lojë Batihri. Kukësi-Skënderbeu (Live) – Sporti imKukësi – Skënderbeu 1-0 78′ Gol Kukësi, shënon Vasil Shkurtaj 1-0 Java e 17-të vijon me Kukësi- Skënderbeu në ‘Loro Boriçi’. Të dy teknikët kanë hedhur në fushë formacione të plota teksa në ato zyrtare, bëjnë pjesë dhe lojtarë që ishin në pikëpyetje si Gligorov te Kukësi apo Berisha te korçarët. Formacionet zyrtare: Kukësi:Tafas, Musta, Lulaj, Marku, Bytyçi, Dragoshi, Gligorov, De Lukas, Sh. Taipi, Gj. 90′ Akordohen 3 minuta shtesë. 90′ Xhika bën heroin dhe i mohon golin e barazimit Skënderbeut pas devijimit të Nikajt. 87′ Tjetër mundësi shënimi për Skënderbeun me Mensah, por sulmuesi nuk arrin të devijojë shumë pranë portës. 81′ Zëvendësim te Skënderbeu, largohet Bajrami, vendin e tij e merr Pusi. 78′ GOOOOL KUKËSI 1-0/ Vasil Shkurtaj shënon me prekjen e parë të topit! Rikthim ëndrrash për sulmuesin! Asist fantastik i Gjelbërim Taipit, teksa Shkurtaj nuk fal duke e dërguar topin poshtë këmbëve të Rexhepit. VIDEO/ Rezultat zhgënjyes ndaj Kukësit, Skënderbeu me një 20 mar 2022 — VIDEO/ Rezultat zhgënjyes ndaj Kukësit, Skënderbeu me një këmbë në Kategorinë e Parë. 20 Mars 2022, 17:47, Sport CNA. VIDEO/ Rezultat ... Kukesi vs Skenderbeu Korce, 2022-05-21 21 maj 2022 — Kukesi - Skenderbeu Korce, 11:00 / 21.05.2022, saturday, Albania Superliga. TABLE. Pos. Team name. Pts. GD. PL. 1. KF Tirana. 73. 64-27. Kukesi vs Skenderbeu - Betting tips and Prediction 20 mar 2022 Skenderbeu Skenderbeu 1 : 1 Kukesi. Kukesi 1 - 0 Skenderbeu 23 Kategoria Superiore Albania 23 jan 2022 Kukesi Kukesi 1 : 0 ... 76′ Zëvendësim te Kukësi, largohet nga fusha Dragoshi, në vendin e tij Vasil Shkurtaj! 71′ Rrezikshëm korçarët. kësaj here ishte Nikaj që kërcënoi portën e Xhikës, por gjuajtja e tij me kokë brenda zonës ishte shumë e lehtë duke përfunduar në duart e Xhikës. 69′ Tjetër mundësi shënimi për Skënderbeun me Mensah, por sulmuesi afrikan, nuk përfiton brenda zonës duke shpërdoruar një shans të artë, teksa vonohet dhe më pas pason mbrapa për Meksin. 68′ Memelli kryen dy zëvendësime, largohen Zhan Viktar dhe Berisha në lojë Nikaj dhe Alii. com. Skenderbeu - Teuta Durres match for Kategoria Superiore starts on 24/11/2023 at 16:00 UTC/GMT. With footlive. com you can follow Skenderbeu results and Teuta Durres results. [HD live>>] Tirana Kukësi drejtpërdrejt 23 nëntor 2023 11 në11 nën 2023 — (SHIKONI DREJTPËRDREJT>) Tirana Kukësi 2022 12 nëntor 2023 Follow the Abissnet Superiore live Football match between KF Tirana and Kukësi... com to your whitelist or address book so that our email will reach your inbox safely. First Name Please enter your first name. KF Skenderbeu Korce - Teuta Durres 11. 11. 2023 watch online KF Skenderbeu Korce - Teuta Durres 11. 2023 stream ᐉ LIVE bets online Football ⚽ Watch live sports streams online ✓ Best odds Guaranteed payouts... (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!! ) Kukësi Tirana... Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 62023 00:00 Tirane KF Tirana – FK Kukesi Java 2908. RTSH 1Kastrioti Kruje. Kukësi Dinamo Tirana drejtpërdrejt live 5 nëntor 2023 TV drejtpërdrejt) Kukësi Tirana shiko live 18 shtator 2023 4 ditë më parë — [SOT!! ]*]] Laçi Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 28 (((live sport. KF Skënderbeu Arkivuar nga origjinali më 13 gusht 2022. Marrë më 13 gusht 2022. ^ Armand Halili (24 gusht 2016). "Skënderbeu-Kukësi, sot luhet Superkupa e (ar)miqësisë". FK Kukësi 1:1 (Kategoria Superiore 2021/2022, 26. Spieltag) Spielstatistiken zur Begegnung KF Skënderbeu - FK Kukësi (Kategoria Superiore 2021/2022, 26. Spieltag) mit Torschützen, Aufstellungen, Wechseln, ... (tv drejtpërdrejt<<<<) Kukësi Egnatia shiko live 1 prill 202 (JETONI##) Bylis Ballsh Partizani Tirana drejtpërdrejtFaqe zyrtare e FK Partizani / Official page of FK Partizani 4 ditë më parë — Pos, Club, P, W, D, L, Pts. 1. Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 27 tet 2023 — (((SHIKONI**))) Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt live 6[SHIKONI DREJTPËRDREJT! ] (((falas@))) Erzeni Tirana drejtpërdrejt falas 26. Egnatia... Laçi Partizani Tirana drejtpërdrejt 1 nëntor 2023 Shikoni dr 31 tet 2023 — ((HD live)) Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 20 (HD LIVE***) Kastrioti_Kruje Kukësi drejtpërdrejt falas 23 p ((FUTBOLLI<)) Tirana... (Falas=) Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 13 12 sht 2023 — (transmetim==) Valmieras Partizani Tiranë 2022 10 gusht 2023 [[[futbolli***]===]] Egnatia Ararat Armenia drejtpërdrejt 20 [transmetim] Partizani... Kukesi - KF Skenderbeu Korce 23.01.2022 - Fscore 22 jan 2022 — Kukesi - KF Skenderbeu Korce score today ᐉ 23.01.2022 ᐉ Match score ≡ fscore.com.gh.


Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...

Miembros

bottom of page