Familia Chimini

Público·266 miembros

Feyenoord Atlético Madrid Přímý přenos 28.11.2023 Živý přenos

Chybí: Přímý ‎přenos

Atlético - Feyenoord | ONLINE | 4. 10. 2023 18:45 | Liga mistrů 2023/2024 | ŽIVĚJe konec! Atlético Madrid nakonec poráží Feyenoord Rotterdam 3:2. Hosté se ujali vedení v sedmé minutě, kdy si nešťastnou vlastní branku vstřelil Hermoso. O bleskovou odpověď se však postaral Álvaro Morata. Atlético poté bylo lepším týmem, jenže své náznaky nedotáhlo do gólové tečky. Naopak na druhé straně po přímém kopu udeřil Dávid Hancko. Atlético - Feyenoord | ONLINE | 4.10.2023 18:45 | Liga mistrů 4. 10. 2023 — Feyenoord zahrával přímý kop na polovině Atlética. Vítejte u sledování textového přenosu z utkání mezi Atléticem Madrid a Feyenoordem ... Knihovna ATL. Madrid - Feyenoord Rotterdam 4. 10. 2023 — Nezmeškejte přímý přenos Knihovna ATL. Madrid - Feyenoord Rotterdam. Nabízíme živý streaming v rámci . Přenos začíná v 20:45 dne 04.10.2023. Obránce ve skluzu jeho pobídku srazil na roh. 23' César Azpilicueta diriguje rozehrávku Atlética v zadních řadách. Domácí obránce si nemusí dávat pozor na napadající soupeře. 22' Samuel Lino si pohlídal pohyb soupeře a čistým způsobem odehrál míč do středu hrací plochy. Domácí spěchají vpřed s dalším útokem. 21' Koke se skvěle stáhl na hranici vlastního pokutového území a bez problémů si pomohl malou domů. Atlético v posledních minutách převzalo otěže dnešního utkání. 20' Další ofenzivní výpad Atlética, po kterém dokonce zazvonila branková konstrukce, nyní skutečně zastavil odmávaný ofsajd. 19' Domácí zahrávali rohový kop, jenže secvičený signál se jim vůbec nepovedl. Molinovi se míč svezl po kopačce a skončil u soupeře. 18' Hostující brankář si dal pozor na nákop za obranu, vyrazil ven z branky a odehrál míč na osamoceného stopera v modrém dresu Feyenoordu. Program TV vysílání fotbalových zápasů: týden 27.11-3.12. před 10 hodinami — Feyenoord - Atlético Madrid, Premier Sport 1. Pokud jste v bohatém Velkou spoustu přímých přenosů vysílají také sázkové kanceláře ... V závěru poločasu však z ojedinělé akce vyrovnal Antoine Griezmann. Ve 47. minutě navíc Morata potvrdil skvělý vstup Atlética do druhé půle. Domácí od té doby polevili a do šancí se dostával Feyenoord. Dva špičkové zákroky ale vytáhl Jan Oblak, který zachránil Atléticu vítězství. 90+4' Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Ilias Kostis. 90+3' Domácí obrana si poradila i s dlouhým autem do pokutového území a jednoduše míč odkopla do bezpečí. 90+2' Do pokutového území se při přímém kopu hostů vydal i hostující brankář. Liga mistrů – Fotbal - ČT sport - Česká televize 1. Atlético Madrid, 4, 2-2-0, 12 : 5, 8. 2. Lazio Řím, 4, 2-1-1, 5 : 5, 7. 3. Feyenoord Rotterdam, 4, 2-0-2, 7 : 5, 6. 4. Celtic Glasgow, 4, 0-1-3, 3 : 12, 1. ((sport!!!)) Braga Neapol koukněte se živě 20 září 2023 před 20. 9. 2023 — Feyenoord Celtic přenos živý 19 záříSkupina D: Benfica, Inter, Salzburg, Real Sociedad; Skupina E: Feyenoord, Atlético Madrid, Lazio, Celtic... 51' Marcos Llorente uspěl v souboji na pravé straně hrací plochy, jenže si nepotykal se zpracováním a míč mu uskočil k obránci. 50' Simeone hecuje domácí fanoušky, kteří na jeho výzvy reagují. Feyenoord v příštích minutách čeká peklo. 49' Na stadionu rázem panuje vynikající atmosféra. Domácí fanoušci odměňují své oblíbence za ofenzivně laděný výkon hlasitým skandováním. 47' Atlético právě vstřelilo branku! Domácí celek se ihned po změně stran dostává do vedení! Po nenápadné kombinaci na pravé straně přiletěl centr na malé vápno a ÁLVARO MORATA ve skluzu dopravil míč k tyči! Samuel Lino tlačil na defenzivu soupeře u rohového praporku. LM: senzační prohra Barcy i otočka AC. Známe první dva 7. 11. 2023 — Feyenoord s Ondřejem Lingrem Nizozemský celek je za Laziem o bod, poslední Celtic má pouhý bod. Atlético Madrid - Celtic 6:0, ONLINE ZDE>>>. [ŽIVÁ TV<<] Atlético Madrid Feyenoord koukněte se 4 října 20 20. 9. 2023 — 2023 — Feyenoord Celtic přenos živý 19 záříSkupina D: Benfica, Inter, Salzburg, Real Sociedad; Skupina E: Feyenoord, Atlético Madrid, Lazio, ... Kde sledovat Ligu mistrů ve fotbale ▶️ živě v TV [2023/24] 18. 9. 2023 — Atlético Madrid vs. Celtic; Úterý 7.11., 21:00 na Nova Sport 3: Lazio MS v ledním hokeji přímý přenos online · Chance liga živě online