Familia Chimini

Público·266 miembros

Man City RB Leipzig uživo prijenos 28.11.2023

4. lis 2023. — prije 23 sata — ... RB Leipzig te Young Boys. Ove godine će već grupna faza biti ... <] København Bayern uživo prijenos gledati 3 l prije 55 ...

[Sport uživo!!] Man City RB Leipzig uživo prijenos gledati 2 prije 15 sati — [Sport uživo!!] Man City RB Leipzig uživo prijenos gledati 28 studenog 2023 Gdje gledati Manchester City vs RB Leipzig online? Uživo: Liga prvaka, Manchester City - Leipzig, Porto- Inter 14. ožu 2023. — Tekstualni prijenos utakmice Manchester City - RB Leipzig i kretanje rezultata na susretu Porto - Inter mogli ste pratiti na portalu Net.hr. Man City RB Leipzig gledati prijenos 28 studenog 2023 Sport prije 15 sati — MANCHESTER CITY-RB Leipzig prijenos uživo online. Gdje gledati besplatno? (2023). Manchester City prijenos uživo i besplatan prijenos online ... Tekst se nastavlja ispod oglasa Za goste je cijelu utakmicu odigrao hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol koji kao ni bilo tko drugi u njegovoj momčadi nije mogao zaustaviti Haalanda i društvo ovog utorka. Tekst se nastavlja ispod oglasa Nerazzurri izdržaliU drugoj utakmici nogometaši Intera su izborili četvrtfinale odigravši 0:0 u uzvratu s Portom i tako sačuvali prednost (1:0) iz prve utakmice. Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović za Inter je igrao od 80. minute. Tekst se nastavlja ispod oglasa Inter je šesti klub koji je izborio četvrtfinale. Večeras je to uspjelo i Manchester Cityju, a prošlog tjedna su među osam ušli Chelsea, Milan, Bayern i Benfica. Liga prvaka, osmina finalaManchester City - RB Leipzig 7:0 (Haaland 22' (p), 24', 45' + 2', 54', 57', Gundogan 49') (8:1)Manchester City: Ederson, Stones, Akanji, Dias, Ake, Rodrigo, De Bruyne, Gundogan, Bernardo, Grealish, Haaland Tekst se nastavlja ispod oglasa RB Leipzig: Blaswich, Henrichs, Orban, Gvardiol, Raum, Laimer, Kampl, Haidara, Szoboszlai, Werner, Forsberg Tekst se nastavlja ispod oglasa Porto - Inter 0:0 (0:1)90' + 5' Kraj i u Portugalu, Inter je sačuvao prednost iz prve utakmice i prošao u četvrtfinale. Domaćin je odlučio primiriti napade, potpuno se zadovoljio ogromnim stečenim vodstvom. No, ipak je sve završilo na pravi način, sjajnim pogotkom De Bruynea u 92. minuti kada je majstorski naciljao s 20-ak metara za konačnih 7-0. Time je City izjednačio svoju rekordnu pobjedu u europskim natjecanjima. Prije četiri godine je s identičnih 7-0 pobijedio Schalke. Čudesni Erling Haaland zabio pet komada i potopio Gvardiola i ekipu, Nerazzurri se provukli u PortugaluNogometaši Manchester Cityja plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon uvjerljive 7-0 pobjede na svom Etihadu protiv Leipziga, a zvijezda večeri bio je Erling Haaland koji je postigao pet golova. Prvi susret osmine finala, kada je Leipzig bio domaćin, završio je 1-1, a sva neizvjesnost oko toga tko će proći dalje nestala je u prvom poluvremenu. Tekst se nastavlja ispod oglasa Tekst se nastavlja ispod oglasa Manchester City se nije zaustavljao ni u drugom poluvremenu pa je već do 54. minute bilo 5-0. U 49. minuti, nakon lijepe akcije s Grealishom, strijelac je bio Gundogan, dok je u 53. neumorni Haaland zabio još jednom, četvrti puta ove večeri. Foto: ProfimediaFoto: ProfimediaPotpuno raspadnuto izgledao je Leipzig od samog starta drugog poluvremena, a dodatno ga je dotukao još jednom Haaland u 57. Bio je to njegov peti gol na utakmici za 6-0 nakon čega ga je trener Josep Guardiola odlučio izvaditi s travnjaka. Izlaskom Haalanda je stao i City. Tekst se nastavlja ispod oglasa U 22. minuti dosuđen je jedanaesterac za domaćina nakon što je lopta pogodila u ruku Henrichsa u gostujućem šesnaestercu. Vratar Leipziga Blaswich je pročitao stranu i bio blizu obrane, ali udarac Haalanda je bio precizan i točan za 1-0 Cityja. Foto: ProfimediaFoto: ProfimediaSamo dvije minute kasnije vodstvo je povećano. Sjajno je s 20-ak metara pucao Kevin de Bruyne. Lopta je pritom žestoko uzdrmala gredu, a na odbijenu loptu najbrže i najbolje je reagirao Haaland koji je glavom pogodio za 2-0. Leipzig je tek nakon drugog primljenog pogotka počeo djelomično razmišljati o napadu, ali do kraja prvog dijela još se jednom zatresla mreža njemačke momčadi. U nadoknadi je opet zabio robusni norveški napadač. Man City RB Leipzig uživo prijenos gledati 28 studenog 2023 prije 15 sati — Man City RB Leipzig uživo prijenos gledati 28 studenog 2023 Manchester City vs. RB Leipzig: UEFA Champions League team news, stats and LIVE ... [STREAMING] Man City RB Leipzig gledati prijenos 28.11.2023 prije 3 sata — [STREAMING] Man City RB Leipzig gledati prijenos 28.11.2023 Sr 13/12. Crvena Zvezda. - : -. Manchester City · Info Info. 01. (01.) 38' Velika obrana Blaswicha. Rodri je proigrao Bernarda Silvu, a on odlično puca, no golčman Leipziga još bolje brani. 33' Mogao je Leipzig smanjiti. Ederson je pogriješio i predao Nijemcima loptu, a Wener pucao, ali neprecizno. 31' Haaland ponovno prijeti. Snažno je pucao u prvi kut, ali Blaswich brani. 24' GOOOOL Leipzig na koljenima, Haaland je zabio novi gol, već je 2:0. Udarac de Bruynea je odsjeo na gredi, a na odbijenu loptu natrčava Haaland i glavom je posprema u mrežu za 2:0. OVDJE možete pogledati taj gol. (TV prijenos uživo**) Man City RB Leipzig prije 15 sati — (TV prijenos uživo**) Man City RB Leipzig uživo prijenos gledati 28 studenog 2023 prije 7 sati — Pep Guardiola's reigning UEFA Champions ... Foto: ProfimediaFoto: Profimedia54' GOOOL Kakav potop Leipziga, Haaland je zabio i četvrti gol, City vodi 5:0. Nakon kornera je njegov prvi udarac obranio Blaswic, ali bio je prvi i na odbijenoj lopti i pospremio je u mrežu. 49' GOOOL Nijemci nisu izdržali ni pet minuta u nastavku. Gundogan odmjerenim udarcem s ruba šesnaesterca zabija za 4:0! 46' Počelo je drugo poluvrijeme. 45' + 3' Gotovo je prvo poluvrijeme. 45' + 2' GOOOL City vodi 3:0. Haaland je zabio i treći gol! 39' I još jedna odlična obrana Blaswicha, sada je skinuo Gundoganov udarac. RB LEIPZIG-Manchester City Gdje je danas na televiziji? (2023) RB Leipzig prijenos uživo na televiziji · RB LEIPZIG-Manchester City Gdje je danas na televiziji? (2023) · Hesgoal: LEGALNA alternativa koju si tražio! · Yalla ... 21' GOOOL Haaland je zabio iz penala, City vodi 1:0. Pogodak možete pogledati OVDJE. 14' Prvi pokušaj Leipziga, ali nije to bilo opasno. Raum je ubacio, a Ederson bez poblema uhvatio loptu. 11' Ufff, kako je ovo opasno bilo. ake je poslao sjajnu loptu Haalandu, a on se sjurio prema golu i pokušao gurnuti loptu pored Blaswicha, ali Leipzigov golman sjajno brani. 8' City i dalje kontrolira utakmicu i pritišće, ali Nijemci su disciplinirani i uspijevaju otkloniti sve opasnosti pred vlastitim golom. Da je ostao u igri možda bi i srušio rekord, no Guardiola ga je odlučio povući s terena. Tekst se nastavlja ispod oglasa 62' Po tri promjene igrača u svakoj momčadi. Kod Cityja u igru ulaze Alvarez, Phillips i Gomez, a teren napuštaju peterostruki strijelac Haaland, Rodri i Stones. U momčadi Leipziga ulaze Poulsen, Silva i Simakan, a van idu Werner, Forsberg i Haidara. 57' GOOOL Novi pogodak Cityja i opet zabija Haaland. To mu je već peti gol u utakmici. Kako igra ovaj momak, nevjerojatno... Man City RB Leipzig gledati prijenos 28.11.2023 Sport uživo prije 48 minuta — prije 14 sati — Man City RB Leipzig gledati prijenos 28 studenog 2023 Gledati 4. lis 2023. — Gdje gledati Manchester City vs RB Leipzig ... Man City RB Leipzig gledati prijenos 28 studenog 2023 prije 15 sati — 4. lis 2023. — Gdje gledati Manchester City vs RB Leipzig online?AiScore provides Manchester City vs RB Leipzig(2023/03/14) uživo rezultat ... Uraganski početakŽestoko je City odmah stisnuo suparnika te je u prvih deset minuta imao dvije dobre prilike. U trećoj minuti zaprijetio je Gundogan, dok je u desetoj Norvežanin Haaland izdržao sve duele sa suparnicima, na nogama je ostao i unatoč odgurivanju, ali u samoj završnici nije uspio svladati suparničkog vratara. Tekst se nastavlja ispod oglasa No, kada Haaland nije zabio u tom trenutku sve je naplatio do kraja prvog poluvremena jer je u tih tridesetak minuta tri puta pogađao mrežu Leipziga. Manchester City - RB Leipzig Rezultati uživo, međusobni Manchester City RB Leipzig rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 28. stu 2023. u 20:00 UTC u na Etihad Stadium stadionu, Manchester, ... Vodio je City tada 3-0, a sve je golove postigao Haaland, u 22. iz jedanaesterca, 24. minuti te nadoknadi prvog dijela. Tekst se nastavlja ispod oglasa Na samom startu drugog poluvremena City je zabio nova tri gola. Prvo je strijelac bio Ilkay Gundogan u 49. minuti, a potom je nova dva, u 53. i 57., dao Haaland. Sve je okončano golom Kevina De Bruynea u 92. minuti. Haaland ispisao povijestDo ove utakmice Norvežanin je ove sezone u Ligi prvaka postigao pet golova, a u ovom susretu mu je trebalo manje od sat vremena za istu brojku. Isto tako, Haaland je postao treći igrač u povijesti Lige prvaka koji je na jednom susretu dao pet pogodaka. Tekst se nastavlja ispod oglasa Prije njega je to uspjelo Brazilcu Luizu Adrianu dok je igrao za Šahtar (protiv Bate Borisova) te Argentincu Lionelu Messiju u dresu Barcelone (protiv Bayera). Manchester City - RB Leipzig : Liga prvaka prije 1 dan — Izravni prijenos utakmice Manchester City i RB Leipzig pratite uživo na Arena Sport 7 (Utorak, 28. Studeni u 21:00). Liga; Omjer; Sastav ...