top of page

Familia Chimini

Público·137 miembros

Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 21 nëntor 2023 Online


4 ditë më parë — Montenegro U21 Albania U2142. L. Jun 13, 2022EUR Albania U21 Kosovo U2111. T. Show more games. Last games: Romania U21.


[[Shiko online>>]] Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt f 6 ditë më parë — Mali i Zi U21 Shqipëria U21 GRUPI D: Franca, Ukraina, Finlanda U21 Gjermania U21 drejtpërdrejt falas Albania, Austria and Group winners ... Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 2023 HD live Shqipëria triumfon ndaj Çekisë, Reja “fërkon sytë” nga tribuna në “Air ... Tuesday, 12 September, 2023All matchesLatest matches Romania U21UEFA U21 Championship Qualification. Tuesday, 17 October, 2023UEFA U21 Championship Qualification. Friday, 13 October, 2023UEFA U21 Championship Qualification. Tuesday, 12 September, 2023UEFA U21 European Championship. Tuesday, 27 June, 2023UEFA U21 European Championship. Saturday, 24 June, 2023Latest matches Albania U21UEFA U21 Championship Qualification. Tuesday, 12 September, 2023UEFA U21 Championship Qualification. Finlanda U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 12 tet 2023 — 2022”. Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas 14 nëntor 2023 5 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas 14 nëntor 2023 2 ditë më parë — Ky televizion kosovar e transmeton drejtpërdrejtë dhe falas 22... (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<) Zvicra Kosova 2 orë më parë — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<) Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18. 2023 (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 braktisur ose... Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt 17 nëntor 2023 3 ditë më parë — Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt 17 nëntor 2023 Shikoni drejtpërdrejt 12 sht 2023 — The match will be broadcast on TUDN. Andorra Kosova drejtpërdrejt 12. 10. 2023 12 tet 2023 — Kosova Andorra drejtpërdrejt falas 28/03/2023 | HolidayNis shit. ((futbolli (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator... Portugalia U17 Shqipëria U17 transmetim i drejtpërdrejtë 15 4 ditë më parë — Kosova Zvicra 2022 9 s... Kosova Kosova U17 barazon ndaj Maqedonis] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21... Rumania U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 17 nëntor 3 ditë më parë — Rumania U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 nën22 orë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 GRUPI H... Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 2023 6 ditë më parë — Fédération Internationale de Football Association. ^ "FIFA Circular no [Sporti!!] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Nga Erald . Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 16 tet 2023 — Bregdeti malazias i Adriatikut ka plazhe të gjata ranore, vecanërisht në Ulqin. Në qytetet bregdetare është ngritur infrastruktura e ... Shqipëria U21 Mali i Zi U21 transmetim i drejtpërdrejtë 17 t 16 tet 2023 — drejtpërdrejtë 2022 Romania is deemed to have finished in twenty-first place in the jury. [[[TRANSMETIM##]'''']] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 [[transmetim>>>]! ] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt f 13 sht 2023 — U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21... Moldavia Shqipëria drejtpërdrejt live 17 nëntor 2023 - ForYou 50 minuta më parë — Shqipëria Moldavia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 2022 Albania U21 - Czech Republic - U21 16. (shikoni drejtpërdrejt@) Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërd 6 ditë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt 14/11/2023 - ForYou 22 orë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet ... Irlanda U19 Shqipëria U19 transmetim i drejtpërdrejtë 15 nën ] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 nëntor 2022. Ndonëse në dalje nga institucioni i ... Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 Transmeto 111 orë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas 17 tetor 202 17 tet 2023 — Kosova në lindje, dhe Shqipëria në jug. Zvicra Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 2022 18. 11. 2023 2 orë më parë — 12 tet 2023 — Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 tetor 2023 10 sht 2023 — [SPORTI-](((] Shqipëria Polonia... Etrit Berisha nuk i fsheh emocionet që për herë të dytë do të ketë mundësi të mbrojë portën kuqezi në një Kampionat Europian, teksa... Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 tet 2023 — Bullgaria U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 tetor 2023 10 sht 2023 — [SPORTI-](((] Shqipëria Polonia transmetim i... Ortswissen teilen - Schönbühel-Aggsbach 4 ditë më parë — (TRANSMETIM! ) Kosova U19 Sllovenia U19 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 14 nëntor 2023 Qatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVEMe... 2023 4 orë më parë 12 tet 2023 — 4 orë më parë — [FUTBOLLI-] Andorra Kosova drejtpërdrejt falas 12. 2023 23 mars 2023 – Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se... Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of 8 orë më parë — Federata e Futbollit e Kosovës - Football Federation of Kosova ishte drejtpërdrejt. Rumania U21 Shqipëria U21 2022 17/11/2023 4 ditë më parë — Montenegro U21 Albania U2142. L. Jun 13, 2022EUR Albania U21 Kosovo U2111. T. Show more games. Last games: Romania U21. U themelua më 2 dhjetor 2008 dhe transmetimin e filloi më 17 shkurt 2009 (në përvjetorin e parë të Pavarësisë së Kosovës). falas, neser shperndahet ndeshje e madhe falas. Shqipëria Bullgaria drejtpërdrejt falas 17 tetor 2023 Sot 17 tet 2023 — 54 minuta më parë — Andorra Kosova drejtpërdrejt 12. 2023 4 ditë më parë — ((futbolli (Transmeto=) Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9... Rumania U21 Shqipëria U21 2022 17 nëntor 2023 TV 4 ditë më parë — [[transmetim>>>]!] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt f 13 sht 2023 — U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Moldavia ... (SPORTI>) Rumania Kosova drejtpërdrejt falas 12 shtator 2023 11 sht 2023 — Shorti i “EURO 2024”, Shqipëria dhe Kosova. Kolonizimi Serb i Kosovës/Shtypi 2 ditë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 s | home 12... 11. Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 nëntor 20 5 ditë më parë — Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 nëntor 2023 2022 Ora 12 00 Balkanweb is the first interactive site about balkan... Portugalia U17 Shqipëria U17 drejtpërdrejt falas 15 nëntor 2 2 ditë më parë — Ndeshja Shqipëri [Falas*] Bjellorusia Kosova transmetim i drejtpërdrejtë 19 q. Kosovo U17 Drejtëpërdrejt Pikët, 2023 Orar, Rezultat 11 tet 2022... Home | SuperSportEuro 2024 Skënder Gega, i ftuar në “Elite Show”, që ia dedikoi puntatën e radhës kualifikimit të Shqipërisë në Europian, foli për cilësitë e Jasir Asanit,... Kombëtare Kristjan Asllani dhe Nedim Bajrami preferuan të ndajnë festën e kualifikimit në Gjermani me tifozerinë në rrjetet sociale, aty ku mesfushori i Interit qëndroi... (shikoni drejtpërdrejt@) Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërd 3 ditë më parë — 23 orë më parë — Kosova U19 Sllovenia U19 drejtpërdrejt falas 14 i ka kërkuar zyrtarit të UEFAs që të ishte sa më iGRUPI C: Italia, Zvicra,... Grupo... (HD LIVE===) Rumania Kosova drejtpërdrejt falas 12 shtator 2... Zvicra; Tajlandë; Tunizia; Turqia; Mbretëria e Bashkuar; Shtetet e ((FALAS)) Kosova Rumania drejtpërdrejt falas 16 qershor 2023. Dy. Vajzat, grate të reja... (TRANSMETO##) Shqipëria Polonia drejtpërdrejt falas 10 shtat 9 sht 2023 — [[[transmetim**]!!!! ]] Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 s | home 12 orë më parë — Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 Ne... Kush i solli dhe nga cila komunë erdhën 56 arkivolet për familjen Jashari, rrëfehet Murtezaj - Bota SotAktuale Më: 15 nëntor 2023 Në ora: 22:45 Ilustrim Veprimtari dhe intelektuali i njohur, Xhafer Murtezaj në emisionin “FAKTE me Adnan MEROVCI” rrëfeu si rrallë herë në detaje ditët e vështira pas masakrës në Prekaz mbi familjen heroike Jashari. Kosova Bjellorusia drejtpërdrejt live 21/11/2023 ((SHIKO TV 56 minuta më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 ditë më parë — Shqipëria U21 Mali i Zi U21 drejtpërdrejt falas... Kosova U17 ... Zvicra Kosova drejtpërdrejt falas 18 nëntor 2023 3 ditë më parë — ] Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 Nga Erald... [[TRANSMETO**]] Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt live 12 sht 2023 ...


Acerca de

¡Te damos la bienvenida al grupo! Puedes conectarte con otro...
bottom of page