top of page

Familia Chimini

Público·266 miembros

Јанг Бојс Црвена звезда utakmice uživo 28 новембар 2023 Ливе ХД

Crvena zvezda stranica na Rezultati.com nudi livescore, rezultate, poredak i detalje utakmice.

Zvezda uspela da izbegne poraz, ne i da pobedi Jang Bojs 3. 10. 2023. — Utakmica na stadionu „Rajko Mitić“ završena je rezultatom 2:2. Moglo Osman Bukari (Crvena zvezda) Crvena Zvezda v Young Boys: Group G - UEFA Foto: Mileta Mirčetić Drugo poluvreme je bilo dosta napetije, pošto je već na samom startu istog do gola došao Jang Bojs, kada je precizan bio Filip Ugrinić, te je uneo nemir u redove crveno-belih koji su brzo i posustali u nastavku meča. Nakon tog gola, Zvezda je bila dosta nesigurnija, što se videlo u igri. To se isplatilo ovoj ekipi već u 60. minutu, kada je Đigu lopta pogodila u ruku, posle čega je VAR dodelio i penal Jang Bojsu. Tada je opet Zvezda krenula u napad svim snagama, kada je golman Jang Bojsa ubeležio dve odbrane u 70. i 71. minutu, što je dalo motiv crveno-belima da se nadaju nekom pozitivnom rezultatu. Ова два клуба изборила су пласман у осмину финала ЛШ. Црвена звезда и Јанг Бојс су сакупили по један бод. Дани Макели је судио први меч плеј-офа за пласман у Лигу шампиона између Јанг Бојса и Црвене звезде (2:2), који је одигран у 21. августа 2019. године Берну. У реваншу у Београду било је 1:1, а "црвено-бели" су изборили пласман у Лигу шампиона у сезони 2019/2020. Макели је у марту 2021. судио меч квалификација за СП 2022. између Србије и Португалије. Утакмица је завршена без победника, 2:2, а Макели је у финишу меча пропустио пропустио да призна чист погодак Кристијана Роналда, пошто је сматрао да лопта није прошла гол линију. Ова одлука је тада изнервирала Роналда, који је у револту бацио капитенску траку на терен. Young Boys U-19 Crvena zvezda U-19 uživo prenos 2022 пре 2 сата — Young Boys U-19 Crvena zvezda U-19 uživo prenos 2022 28.11.2023 Гледајте уживо Nakon pen. 1. 1. 1. 2. 01.11.2022. I. Alkmaar U19. Foto: MN Press/Ivica Veselinov Crvena zvezda - Jang Bojs 2:2 (1:0) Sudije: Vilijam Kolum, Fransis Konor, Dejvid MekGiči. SASTAVI: Crvena zvezda (4-2-3-1): Glazer - Mijailović, Dragović, Điga, Rodić - Stamenić, Hvang - Bukari, Ivanić, Mitrović - Endiaje. Jang Bojs (4-3-3): Raćopi - Garsija, Benito, Kamara, Janko - Ugrinić, Nijase, Maleš - Monteiro, Iten, Elija. Od samog starta je Zvezda želela da pokaže gostima iz Jang Bojsa ko je in i šta ih čeka na prepunoj Marakani, pa su tako od prvih minuta i krenuli ka golu Švajcaraca, s očitom namerom da u uvodnim minutima i postignu gol. Crvena zvezda je bila besprekorna u prvom poluvremenu, sve je išlo od ruke, napadali su i pretili golu Jang Bojsa, gol je žargonski rečeno visio u vazduhu tokom svih 45 minuta. Naravno, morali su i da se brane, dok je Omri Glazer bio odličan na golu, te je imao neke veoma važne odbrane, koje su dale vetar u leđa. Napadali su, ređali prilike, ali lopta nije htela u gol. Iako su došli do prvog gola, do vođstva, veoma su neraspoloženi izašli iz svlačionice na poluvremenu, što je iskoristio Jang Bojs preko Filipa Ugrinića i Sedrika Itena, te su postigli dva gola i tako neutralisali pogodak Šerifa Endiajea. Холанђанин Дани Микели суди меч Јанг Бојс - Црвена звезда у Лиги шампионаМакелију ће помагати сународници Хесел Стегстра и Јан де Врис, док ће четврти арбитар да буде Марк Нагтегал. У ВАР соби биће Холанђанин Клеј Руперти и Словенац Нејц Кајтазовић. Утакмица између Јанг Бојса и Црвене звезде биће одиграна у уторак од 21 сат у Берну. У другом мечу петог кола групе Г, Манчестер сити ће на свом терену дочекати Лајпциг. Манчестер сити је први на табели групе Г са 12 бодова, док је Лајпциг други са девет. Crvena Zvezda vs Young Boys Uživo UCL. Crvena Zvezda. vs. Young Boys. imgalt. Prijenos uživo. imgalt. Utakmica uživo. Uživo. Najbolje iz meča. Kvote. Pregled. statistika. minut, kada je Zvezda opet makar malo zapretila. Bukari je dodao pravovremenu loptu do Mirka Ivanića, međutim, ovaj je loše primio loptu i ona je došla do gola. To je moglo opasno i da se Zvezdi obije o glavu, pošto je Garsija samo sedam minuta kasnije šutirao sa 24 metara od gola, a Glazer je ovoga puta bio odličan na golu. Čekalo se opet, čekalo se i dočekalo. Osman Bukari je dobio odličnu loptu, pobegao je svima, šutirao je, ali je lopta došla do Šerifa Endiajea, koji je bio na pravom mestu u pravo vreme i postigao je gol. Taj gol je prvo poništen zbog navodnog ofsajda, pa je VAR reagovao i ipak ga priznao. Nedugo zatim, Zvezda je postigla i novi gol, ovoga puta preko Bukarija, ali je ovaj gol poništen zbog ofsajda. Јанг Бојс Црвена звезда uživo prenos 2022 28 новембар пре 3 сата — Јанг Бојс Црвена звезда uživo prenos 2022 28 новембар 2023 Фудбал 4. 10. 2023. — пре 14 сати — Uživo (SASTAVI) Zvezda - Jang Bojs: Popravni ... kolu grupe E dočekuje švajcarski Jang Bojs koji mnogi vide kao direktnog protivnika u borbi za treće mesto koje vodi u nokaut fazu Lige Evrope, ali sigurno da i jedni i drugi trenutno imaju nade da mogu još više u konkurenciji Mančester Sitija i RB Lajpciga. Trener Barak Bahar je najavio ofanzivu, a gosti su istakli dodatnu motivisanost zbog tretmana koji su im crveno-beli priredili u kvalifikacionom okršaju 2019. Utakmica počinje u 21. 00 a direktan TV prenos možete pratiti na kanalima RTS 1 i Arena sport 1 Premium. Bonus video: 00:35 Hibridni teren i novi mediko blok na Marakani: Crvena zvezda u novu sezonu ulazi spremna za sva iskušenja (Espreso) Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. ((ливестреам тв##)) Јанг Бојс Црвена звезда utakmice uživo 2 пре 3 сата — Kraj meča, ostalo je 2:2 Još pola sata do početka utakmice Crvena zvezda - Jang Bojs! Crvena zvezda Jang Bojs uživo prenos livestream Liga 4. 10 ... СД Црвена звезда: Почетна Следеће утакмице ; 28/11/2023@18:00, Одбојка, Црвена звезда - Шелми Брно (ж), Београд, УСЦ Вождовац ; 28/11/2023@21:00, Фудбал, Јанг Бојс - Црвена звезда, Берн, ... Jang Bojs će se prenositi samo na jednoj televiziji Navijače Crvene zvezde dočekalo je neprijatno iznenađenje uoči revanš meča sa Jang Bojsom u plej-ofu za plasman u Ligu šampiona. Sve su učinili lekari da pokušaju da spreme Pitera Olajinku za meč sa Jang Bojsom, u 5. kolu Lige šampiona. Rame je vraćeno na mesto, bol je skoro prošao, ali kod Nigerijca postoji mali strah. Biće na potezu šef stručnog štaba Barak Bahar. Ipak, crveno-beli i ne moraju toliko da rizikuju, pošto u rosteru imaju dosta igrača i krilni napadač je potreban za finiš jesenjeg dela sezone. Imaće vremena za konačnu odluku, a kao jedan od aduta se nameće Žan Filip Kraso. U dresu reprezentacije Obale Slonovače je igrao dobro u prethodna dva meča, a da se polako vraća u formu sa starta sezone pokazuje na treninzima. Namestio je “levicu” pred put u Bern, što se vidi na snimku. U igri na dva mala gola, usledio je super potez, a pored dva “golmana” usledio je pogodak. (ГЛЕДАТИ<<<) Црвена звезда Београд Јанг Бојс 4. 10. 2023. — пре 8 сати — [ЛИВЕ ХД>>] Црвена звезда ФК Јанг Бојс utakmice uživo 4 октобар 2023 Fudbaleri Crvene zvezde će sutra od 21 čas dočekati Jang ...