top of page

Familia Chimini

Público·266 miembros

(gledajte uživo###) Man City RB Leipzig prijenos 28/11/2023

7. stu 2023. — ... Manchester, ... Danas kreće Liga prvaka. Evo gdje gledati svaku utakmicu 19. ruj 2023. — Skupina G: Manchester City, RB Leipzig, Crvena ...

Bayern Munich - RB Leipzig : Super Cup, Finale Gdje gledati besplatni prijenos Uživo na TV ili online streamu. Bayern Munich - RB Highlights: RB Leipzig - Manchester City (1-3) | Champions League. 5 Lis ... Liga prvaka - Prijenosi Uživo Nogomet - Sportklub, Arena Sport Aktualni europski prvak Manchester City u obranu naslova kreće iz skupine G, a protivnici bit će RB Leipzig, Crvena zvezda i Young Boys. Hrvatska ove sezone ... UEFA Champions League • Serije Uživo Fudbal - LŠ: Jang bojs - Crvena zvezda, prenos. Arena Sport 3. sutra. 21:00 LIGA PRVAKA: MAN.CITY - RB LEIPZIG, nogomet. Arena Sport 1. petak. 05:00. Gdje gledati Man City – Leipzig, prijenos 5. kola Lige prvaka? Četiri od četiri. Manchester City stopostotan je u dosadašnjem dijelu grupne faze Lige prvaka i sigurni su putnici u eliminacijsku fazu natjecanja koje su osvojili na kraju prošle sezone. Pep Guardiola tako u preostalim utakmicama može (ali, naravno, ne mora) dati priliku igračima s nešto manjom minutažom, poput našeg Matea Kovačića. Gdje gledati Ligu prvaka: Nogometni vrh prepun Hrvata. 19. ruj 2023. — Skupina G: Manchester City, RB Leipzig, Crvena zvezda, Young Boys strani nogomet televizijski prijenos Liga prvaka Crvena zvezda Manchester ... Nijemci najavili poseban dan za Joška Gvardiola, Bild otkrio 3. lis 2023. — Manchester Cityja. Ujedno je ova utakmica RB Leipzig - Manchester City i izabrana za prijenos na HTV-u 2. Start Matea Kovačića je upitan jer ... Leipzig i City bez pobjednika u prvoj utakmici: Gvardiol zabio sjajan gol i ispisao povijestGalerija +4 Nogometaši RB Leipziga i Manchester Cityja odigrali su 1:1 u uvodnoj utakmici osmine finala Lige prvaka. Gosti su poveli u prvom poluvremenu preko Riyada Mahreza, ali u nastavku je domaćinima neriješeno donio hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol. Gvardiol je time postao najmlađi hrvatski strijelac u nokaut-fazi najelitnijeg europskog nogometnog natjecanja. (danas===) RB Leipzig Man City gledati prijenos 4 listopada 4. lis 2023. — (danas===) RB Leipzig Man City gledati prijenos 4 listopada 2023 prije 23 sata — RB Leipzig te Young Boys. Ove godine će već grupna faza ... København Man Utd prijenos 8 studenog 2023 8. stu 2023. — (danas===) RB Leipzig Man City gledati prijenos 4 listopada 3. lis 2023. — prije 23 sata — RB Leipzig te Young Boys. Ove godine će već ... [[[HD UŽIVO]]>] Real Madrid Union Berlin prijenos 20 rujna 2 Fudbal uživo - Utakmice uživo - uzivo. utakmica. lipnja 2024. 09., 21:00) RB Leipzig – Manchester City (04. Gdje gledati Ligu prvaka: Nogometni vrh prepun ... MANCHESTER CITY-Liverpool danas prijenos uživo + Sr 13/12. Crvena Zvezda. - : -. Manchester City · Info Info. Ut 21:00. Ut 21:00. 1. Manchester City. - : -. RB Leipzig. 2. Info Info. Ut 7/11 21:00. Ut 07/11. 1. Dama se seli na Etihad Dosta su oprezno utakmicu otvorili Leipzig i Manchester City te u prvih dvadeset minuta nijedna momčad nije kreirala pravu priliku, kao ni zaprijetila suparniku. No relativno su se brzo gosti iz Manchestera ipak na terenu postavili kao superiornija momčad, ako ništa drugo barem u posjedu. VIDEO Pogledajte nebeski skok Joška Gvardiola za izjednačenje protiv Cityja City je poveo u 27. minuti nakon što su domaći igrači petljali na 30-ak metara od svojih vrata. Grealish je ukrao loptu, a i u nastavku akcije domaća obrana je bila traljava u svojim reakcijama. Sve je iskoristio Mahrez za dobro naciljani udarac i pogodak za 1-0. Do kraja poluvremena City se nešto više napadački razmahao pa je dvije solidne šanse imao Rodri te jednu Grealish. Jedino što je Leipzig napravio u prvom dijelu bio je Wernerov udarac u nadoknadi koji je Ederson lako zaustavio. Leipzig se probudio u nastavku Od prve sekunde drugog poluvremena Leipzig je zaigrao mnogo odlučnije i energičnije te je počeo puno češće prijetiti Manchester Cityju. U dvije se šanse našao Henrichs, koji je ušao na startu drugog dijela. Prvo je zaprijetio glavom, a u 55. minuti imao je odličnu priliku kada je s desetak metara iskosa pucao pored vratnice. VIDEO Gvardiolu nesretno prošla lopta kroz noge: Nakon toga je pao gol U 63. (SPORT UŽIVO*) RB Leipzig Man City uživo prijenos 4 listopad 4. lis 2023. — (SPORT UŽIVO*) RB Leipzig Man City uživo prijenos 4 listopada 2023 Gdje gledati Manchester City vs RB Leipzig online? Građani su s 3:1 porazili Crvenu zvezdu, a istim rezultatom nakon toga i RB Leipzig, s kojim se ponovno susreću. Dvaput su slavili protiv Young Boysa (3:1, 3:0), a kako Zvezda i Švicarci imaju tek po bod, i jedna i druga momčad koja će istrčati na Etihad osigurala je mjesto među 16 najboljih ekipa Europe. Leipzig ima tri pobjede i poraz. Kao što smo spomenuli, dobio ih je upravo City, ali Olmo i društvo zato su bili sigurni protiv Young Boysa (3:1) i dvaput u dvobojima s Crvenom zvezdom (3:1, 2:1). Kad smo ga već spomenuli, istaknimo kako je nekadašnji “Modri” Olmo prema Sofascoreu treći najbolji pojedinac momčadi Marca Rosea s prosječnom ocjenom 7. 50. Dotaknuli smo se jednog Hrvata u Cityju, a drugi, Joško Gvardiol, upravo je iz Leipziga stigao na Otok. U najavi utakmice nahvalio ga je trener Guardiola. – Nemam riječi za njega. On je čudesna osoba kao i svi momci koji su stigli ljetos. Možda mu nije najlakše na ovom početku, ali kad igra, to radi na top razini. Nekad se mora i pomaknuti ako Akanji ili Dias ne igraju, ali ima iznimno važnu ulogu. Manchester City - RB Leipzig Rezultati uživo, međusobni Manchester City RB Leipzig rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 28. stu 2023. u 20:00 UTC u na Etihad Stadium stadionu, Manchester, ...