Familia Chimini

Público·266 miembros

ТСЦ Бачка Топола Вест Хем uživo 30 новембар 2023

9. 11. 2023. — (ЛИВЕ СТРЕАМ!!)) ТСК Бачка Топола Олимпијакос uživo 5 октобар 2023 21. 9. 2023. — Grupa A: Vest Hem, Olimpijakos, Frajburg i TSC Bačka .

FK TSC Bačka Topola | Najnovije sportske vesti Ostale vesti · Rezultati uživo | Fudbal · Naslovna Ključne reči FK TSC Bačka Topola. Ključna reč: FK TSC Bačka Topola. Određene sudije za meč TSC – Vest Hem. Он је додао да екипа има искуство из претходне утакмице против овог ривала у којој је Вест Хем победио 3:1. "На првој утакмици смо добар дуго били јако добри, водили смо двадесетак минута и нисмо свесно били дефанзивни, наметнули су нам се, иако нам је циљ био супротан и пробаћемо што дуже да им парирамо. Идеја нам је да изађемо високо и да са лоптом контролишемо игру. Имамо план, али знамо да ћемо морати будемо перфектни, да добро бранимо прекиде и тако остваримо боље шансе за резултат. Са самопоуздањем из утакмице против Партизана и због онога што видим на тренинзима, верујем да ће играчи бити још бољи са лоптом, да ћемо бити још опаснији у њеном поседу, поготову на свом терену", додао је Лазетић. TSC nije imao snage za čudo u Engleskoj: Vest Hem slavio nakon preokreta, majstorija Stanića utišala LondonDešavanja iz Londona pratite na Nova. rs! Fudbaleri TSC-a nisu imali snage da izdrže do kraja, pa su nakon preokreta poraženi od Vest Hema na otvaranju A grupe Lige Evrope rezultatom 3:1 (0:0). Sam početak utakmice u potpunosti je pripao igračima Vest Hema, koji su krenuli silovito i iz napada u napad stvarali šanse pred golom Nikole Simića. Prvo je oprobao šut Džejms Vord-Praus, ali je izblokiran, potom su se ređali promašaji Saida Benrame i Pabla Fornalsa, a TSC je prvi put pripretio preko Saše Jovanovića nakon osam minuta igre, kada je Lukaš Fabijanski morao da interveniše. [[СПОРТ ТВ#]''''] Вест Хем ТСЦ Бачка-Топола uživo live 21. 9. 2023. — [[СПОРТ ТВ#]''''] Вест Хем ТСЦ Бачка-Топола uživo live 21 септембар 2023 TSC - TIM ZA VEST HEM: Petorica pozadi, Vulić пре 8 сати — TSC Backa ... [данас] Вест Хем ТСЦ Бачка-Топола uživo 21 септембар 2023 21. 9. 2023. — [данас] Вест Хем ТСЦ Бачка-Топола uživo 21 септембар 2023 пре 2 сата — MEČ DANA: Vest Hem – TSC Bačka Topola: Veče u Londonu za uživanje! [[Телевизија уживо*]] Вест Хем ТСЦ Бачка-Топола prenos 21. 9. 2023. — [Телевизија уживо*]] Вест Хем ТСЦ Бачка-Топола prenos 21 септембар 2023 TSC Bačka Topola. 21.09. 12:00. ENGLESKAPremier League. Liverpool. Na kraju, 3:1 za Vest Hem, ali i nada TSC-a da će u narednim utakmicama protiv Frajburga i Olimpijakosa uspeti ne samo da se umeša u borbu za neki bod, već i za treću poziciju koja vodi u Ligu konferencija. U drugoj utakmici ove grupe Frajburg je sa 3:2 savladao Olimpijakos. Vest Hem – TSC 3:1 (0:0) (Petrović autogol 66, Kudus 70, Souček 82 – Stanić 48) Stadion: London; Sudija: Filip Glova (Slovačka) Vest Hem: Fabijanski, Kerer, Mavropanos, Ogbona, Kresvel (od 46. Emerson), Fornals (od 61. Antonio), Vord-Praus, Paketa (od 87. Korne), Kudus, Ings (od 76. Бацк Топола Фрајбург uživo prenos 26.10.2023 26. 10. 2023. — TSC - rezultati, rasporedi, TSC Backa Topola - Freiburg uživo TSC — Napred TSC Grupa A: Vest Hem, Olimpijakos, Frajburg i TSC Bačka Topola. VEST HEM 3-1 TSC & FERENCVAROŠ 3-1 - YouTube YouTube YouTube 4:33:08 YouTube Fudbalski Zaljubljenik 21. 9. 2023. 21. 9. 2023. Фрајбург Бацк Топола utakmice uživo 09.11.2023 9. 11. 2023. — uživo 8 август FK Backa Topola ТСК Бачка Топола Олимпијакос uživo 4. 10. 2023. — Grupa A: Vest Hem, Olimpijakos, Frajburg i TSC Bačka Topola. Фрајбург ТСК uživo prenos 2022 9 новембар 2023 8. 11. 2023. — TSC Backa... [[Телевизија уживо*]] Вест Хем ТСЦ Бачка-Топола prenos пре 12 сати — [Телевизија уживо*]] Вест Хем ТСЦ Бачка-Топола prenos 21 ... Утакмица ТСЦ – Вест Хем уживо на РТВ2Директан пренос утакмице која ће бити коментарисана на мађарском језику почиње у 18. 40 на РТВ2, а коментатори ће бити Арон Сакач и Жолт Беретка. Лазетић: Имамо велика очекивања против Вест Хема, сигурно да нада постоји Тренер фудбалера ТСЦ-а Жарко Лазетић изјавио је данас да ће његов тим дати максимум на мечу петог кола групе А Лиге Европе против Вест Хема. No, to je bio samo uvod u ludnicu – u 48. minutu pala je koncentracija igračima Vest Hema, Petar Stanić je ukrao loptu i sjurio se ka golu TSC-a i maestralno pogodio mrežu Lukaša Fabijanskog za 1:0, nakon čega je usledila salva zvižduka navijača tima iz Londona što je dovelo do brzog „otrežnjenja“ i nove serije napada „čekićara“. Odolevali su igrači TSC-a u nastavku sve do 66. minuta, kada je Benrama centrirao, Kudus ušao u duel sa Petrovićem a defanzivac TSC-a zatresao mrežu svog tima. Samo četiri minuta kasnije posle kornera Kudus je na drugoj stativi dočekao loptu i zakucao je u mrežu za preokret, a poraz hrabrog TSC-a „zapečatio“ je rezervista Tomaš Souček u 82. minutu skokom i udarcem glavom. Фудбалери ТСЦ-а ће сутра од 18. 45 часова у Бачкој Тополи дочекати Вест Хем. Лазетић је нагласио да његова екипа увек има велика очекивања, без обзира ко је противник и додао да су се за предстојећи дуел припремали студиозно, као и за сваки други. "Сигурно да нада постоји и докле год има шанси трудићемо се да освојимо што бољи пласман и завршимо као трећи. Видећемо колико ће то бити оствариво. Циљ нам је да се томе приближимо већ сутра и да последња утакмица у Грчкој одлучује о нашем презимљавању у Европи", рекао је Лазетић на конференцији за медије, пренео је клуб из Бачке Тополе. TSC nije imao snage za čudo u Engleskoj: Vest Hem slavio 21. 9. 2023. — tima engleskog šampionata. Učitaj još. Tagovi. FK TSC Bačka TopolaFK Vest HemLiga Evrope. : UŽIVO. Zvezda krstari ka pobedi, Sferopulosu nije ... Utakmica TSC – Vest Hem uživo na RTV2 - Naslovi. netRTV pre 3 sata | RTV BAČKA TOPOLA - Drugi program televizije RTV-a u četvrtak, 30. novembra 2023. uživo će prenositi utakmicu petog kola Lige Evrope u kojoj se sastaju TSC iz Bačke Topole i Vest Hem iz Londona. Direktan prenos utakmice koja će biti komentarisana na mađarskom jeziku počinje u 18. 40 na RTV2, a komentatori će biti Aron Sakač i Žolt Beretka. Lazetić: Imamo velika očekivanja protiv Vest Hema, sigurno da nada postoji Trener fudbalera TSC-a Žarko Lazetić izjavio je danas da će njegov tim dati maksimum na meču petog kola grupe A Lige Evrope protiv Vest Hema. Nastavili su domaći sa naletima, pa su ponovo Benrama, zatim i Deni Ings, pa još jednom Fornals promašivali, a razbranio se u tim trenucima i Nikola Simić koji je iz napada u napad zaustavljao igrače Vest Hema koji su u tim momentima počeli da gube živce. West Ham United vs TSC Backa Topola Foto:Reuters/Andrew Couldridge Odličnu šansu propustio je Tilo Kerer u 17. minutu, kada je Simić maestralnom intervencijom sprečio Kerera da zakuca loptu u mrežu, zatim su izblokirani pokušaji Konstantinosa Mavropanosa, Fornalsa, Mohameda Kudusa, Mavropanos je promašio gol u 26. minutu, nadovezao se i Lukas Paketa, pa i Kudus, kom je potom šut izblokiran, Anđelo Ogbona je loptu poslao daleko od gola u 35. U narednom kolu 5. oktobra TSC u Bačkoj Topoli dočekuje Olimpijakos, dok Vest hem gostuje Frajburgu. Ovo je svakako bio istorijski meč za ekipu iz Bačke Topole, prvi u grupnoj fazi nekog evropskog takmičenja iako je TSC pre dve godine imao prilike da igra u Ligi Evrope, tačnije u kvalifikacijama protiv Petrokuba iz Moldavije i rumunske Steuae. FK TSC | Backa Topola FK TSC, Backa Topola. 12.195 свиђања · 2.753 особе причају о овоме · 2.307 су били овде. TSC Football Club (Bačka Topola, Serbia), Serbian Super League. Vest Hem preokrenuo i zasluženo pobedio, pohvale i za TSCFudbaleri TSC iz Bačke Topole prvi put u istoriji igrali su u grupnoj fazi jednog evropskog takmičenja. Odlično su se predstavili, ali su na kraju ipak zaslužno poražni od ekipe Vest Hema. Utakmica prvog kola UEFA Lige Evrope u Londonu završena je pobedom engleskog tima sa 3:1. Rival srpskog vicešampiona bio je prošlosezonski pobednik UEFA Lige konferencije i trenutno šestoplasirani tim Premijer lige, ali su se momci iz Bačke Topole hrabro predstavili na Olimpijskom stadionu u prestonici Engleske. Vest Hem je tokom čitave utakmice imao više od igre, ali su fudbaleri TSC-a uspeli da odole u prvih 45 minuta, da bi na samom startu drugog poluvremena poveli sa 1:0: Petar Stanić je dobio duel sa snažnim Ogbonom, izašao sam ispred Fabijanskog i rutinski pogodio – 0:1! Bio je to šok za domaće navijače, ali radost gostiju na žalost nije dugo trajala. minutu… Foto: EPA-EFE/ANDY RAIN Jednostavno, izgledalo je kao da je pitanje ne samo trenutka kada će postići gol, već započeti goleadu igrači Vest Hema. Umesto toga, izblokiran pokušaj Kerera u 38. minutu kao da je u potpunosti „čekićare“ izbacio iz ritma a fudbalerima TSC-a dao krila. Tako su u sudijskoj nadoknadi prvo preko Saše Jovanovića nakon kornera mogli do prednosti, ali je njegov maestralan pas ka drugoj stativi posle kornera Stanića osujetila odbrana rivala, da bi nakon novog udarca iz ugla Nemanja Stojić loptu poslao tik iznad prečke. Фрајбург Бацк Топола uživo prenos 2022 9 новембар 9. 11. 2023. — ТСК Бачка Топола Олимпијакос uživo 5 октобар 2023 21. 9. 2023. — Grupa A: Vest Hem, Olimpijakos, Frajburg i TSC Bačka . godine a zvanično ...