top of page

Familia Chimini

Público·266 miembros

Ružomberok Pohronie živý prenos 29 novembra 2023 Pozerať online

8. 11. 2022 — MFK Ružomberok, 16:00, FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa ; Pohár, st 29.11.2023. Ružomberok - Pohronie ...

Príčinou sú neuspokojivé výsledky tímu, ktorý sa nachádza na 19. mieste v tabuľke La Ligy. 2023 14:54 - TASRNenad Bjelica je nový tréner Unionu Berlín Chorvát Nenad Bjelica je nový tréner nemeckého futbalového klubu Unionu Berlín. 2023 14:31 - TASRVo veku 80 rokov zomrel Terry Venables, bývalý hráč i tréner AnglickaBývalý reprezentant i tréner anglických futbalistov Terry Venables zomrel v nedeľu vo veku 80 rokov. Informovala o tom agentúra AFP, potvrdila to aj jeho rodina. 2023 13:54 - TASRMaccabi Tel Aviv zdolal v dohrávke Luhansk 3:2Futbalisti izraelského tímu Maccabi Tel Aviv zvíťazili v dohrávanom zápase 3. kola skupinovej fázy Európskej konferenčnej lige (EKL) nad Zorja Luhansk 3:2. Duel sa odohral na pôde Srbska v Bačke Topole. 25. 2023 20:58 - TASRNeapol s Lobotkom zvíťazil v Bergame 2:1 Futbalisti SSC Neapol v zostave so slovenským stredopoliarom Stanislavom Lobotkom zvíťazili v 13. kola talianskej ligy na ihrisku Juventusu Turín 1:1 a udržali si pozíciu lídra tabuľky. Domáci viedli v "Derby d'Italia" od 27. minúty vďaka Dušanovi Vlahoviča, no "nerazzurri" v prvom polčase vyrovnali po zakončení Lautara Martineza. Juventus je s dvojbodovou stratou na druhom mieste. 26. 2023 22:47 - TASRLopez skončil na lavičke Granady pre neuspokojivé výsledkyŠpanielsky futbalový tréner Paco Lopez skončil na lavičke Granady. V noci na pondelok prehrali doma s úradujúcim šampiónom Los Angeles FC 0:1. O triumfe hostí rozhodol gól Denisa Bouangu z 30. minúty. 2023 07:25 - TASRBoženík skóroval, Boavista vypadla z Portugalského poháraSlovenský futbalový reprezentant Róbert Boženík skóroval v drese Boavisty Porto v nedeľnom zápase 4. kola Portugalského pohára, jeho tím však prehral na pôde Aroucy 3:4 v jedenástkovom rozstrele a zo súťaže vypadol. V riadnom hracom čase sa duel skončil nerozhodne 1:1, po predĺžení bol stav 2:2. 2023 06:36 - TASRInter remizoval v šlágri na pôde Juventusu 1:1 a zostal prvý Futbalisti Interu Miláno remizovali v šlágri 13. kola Portugalského pohára, jeho tím však prehral na pôde Aroucy 3:4 v jedenástkovom rozstrele a zo súťaže vypadol. V riadnom hracom čase sa duel skončil nerozhodne 1:1, po predĺžení bol stav 2:2. 2023 06:36 - TASRInter remizoval v šlágri na pôde Juventusu 1:1 a zostal prvý Futbalisti Interu Miláno remizovali v šlágri 13. kola talianskej ligy na ihrisku Juventusu Turín 1:1 a udržali si pozíciu lídra tabuľky. Domáci viedli v "Derby d'Italia" od 27. minúty vďaka Dušanovi Vlahoviča, no "nerazzurri" v prvom polčase vyrovnali po zakončení Lautara Martineza. Juventus je s dvojbodovou stratou na druhom mieste. 26. 2023 22:47 - TASRLopez skončil na lavičke Granady pre neuspokojivé výsledkyŠpanielsky futbalový tréner Paco Lopez skončil na lavičke Granady. CCI Kidz - (((ŽIVÝ PRENOS-))) Ružomberok - CCI Global (ŽIVÝ PRENOS-))) Ružomberok : Slovan Bratislava živý 27 septembra 2023 pred 12 hodinami — RUŽOMBEROK - Majstrovský Slovan sa po víkendovom víťazstve nad ... DAC Ružomberok zápas naživo 11 novembra 2023 11. 11. 2023 — Dunajská Streda Ružomberok prenos 11.11.2023 živý 5 augusta 2023 Ružomberok: Zemplín živý. [Sledujte naživo<<<<] FK DAC: Pohronie živý 17 júna ... (POZERAŤ TV-) MFK Skalica FC Košice naživo 07.10.2023 7. 10. 2023 — 2023 — [Sledujte naživo<<<<] FK DAC: Pohronie živý 17 júna 2023 kola (ŽIVÝ PRENOS) Ružomberok Zlaté Moravce živý 6 októbra pred 14 ... Pohronie výsledky, program zápasov, Ružomberok - FK Pohronie naživo | Futbal, SlovenskoNápoveda: Nachádzate sa na stránke Pohronie výsledky v sekcii Futbal/Slovensko. Flashscore. sk ponúkajú pre tím Pohronie livescore službu s konečnými a priebežnými výsledkami, tabuľkami a detailami stretnutí (strelci gólov, červené karty, porovnanie kurzov,... AS Trenčín živý 24 novembra 2023 Naživo 10. | Les 24h pred 4 dňami — Pohronie. 29.11. 07:00. SLOVENSKONiké liga. Slovan Bratislava Ružomberok Trenčín živý prenos 24 novembra 2023 pred 15 hodinami — 10. 2023 20:58 - TASRNeapol s Lobotkom zvíťazil v Bergame 2:1 Futbalisti SSC Neapol v zostave so slovenským stredopoliarom Stanislavom Lobotkom zvíťazili v 13. kole talianskej Serie A na ihrisku Atalanty Bergamo 2:1. Obhajcu titulu poslal krátko pred prestávkou do vedenia Chviča Kvaracchelija, v 53. minúte vyrovnal Ademola Lookman, no triumf hostí zariadil v 79. minúte Elif Elmas. Lobotka odohral celý zápas. 2023 20:00 - TASRSalernitana slávi prvú výhru, zdolala Lazio, Gyömbér hral prvý polčasFutbalisti Salernitany vybojovali prvé víťazstvo v prebiehajúcej sezóne talianskej Serie A. V sobotnom zápase 13. 27. 11. 2023 12:58 - TASRRusnákov Seattle nestačil v semifinále Západnej konferencie na LAFCFutbalisti Seattle Sounders v zostave so slovenským stredopoliarom Albertom Rusnákom vypadli v semifinále Západnej konferencie MLS. V noci na pondelok prehrali doma s úradujúcim šampiónom Los Angeles FC 0:1. O triumfe hostí rozhodol gól Denisa Bouangu z 30. minúty. 2023 07:25 - TASRBoženík skóroval, Boavista vypadla z Portugalského poháraSlovenský futbalový reprezentant Róbert Boženík skóroval v drese Boavisty Porto v nedeľnom zápase 4. MFK Ružomberok AS Trenčín živý prenos 24 novembra 2023 2023 — (((ŽIVÝ ŠPORT))) Trenčín Dunajská Streda prenos 02.09.2023 p MFK Dukla Banská Bystrica - MFK Ružomberok (audiokomentár)Dnes je vo futbalovej . LIVE prenosy | FutbalPortal. skTréner Urgela skončil na lavičke FK PohronieVedenie druholigového futbalového klubu FK Pohronie ukončilo spoluprácu s trénerom Rastislavom Urgelom. Momentálne pracuje na angažovaní nového kormidelníka, v stredajšom zápase Slovnaft Cupu v Ružomberku povedú mužstvo doterajší asistenti Róbert Jež a Erik Grendel. Klub informoval o trénerskej zmene na svojej oficiálnej webstránke. 27. 11. 2023 12:58 - TASRRusnákov Seattle nestačil v semifinále Západnej konferencie na LAFCFutbalisti Seattle Sounders v zostave so slovenským stredopoliarom Albertom Rusnákom vypadli v semifinále Západnej konferencie MLS. ONLINE: Ružomberok - Pohronie - Futbal - Športweb - Pravda MFK Ružomberok. - : -. (-:-). FK Pohronie Žiar Spustiť prenos. Reprezentácia · Niké liga · Zahraničné ligy · Ostatné · Európske ... Ružomberok - Pohronie | ONLINE | 26.2.2022 17:00 - iSport.cz On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. Rozhodující moment přišel v 54. minutě, když Filip Lichý otevřel skóre. Výsledek zůstal v platnosti ... (živý prenos#) FK DAC Podbrezová naživo 8 októbra 2023 pred 8. 10. 2023 — 2023 MFK Ružomberok ((SLEDUJTE@@)) Liptovský Mikuláš ASMaxiTicket vstupenky FK Pohronie - FC Tatran Prešov Priamy prenos futbalového zápasu 2.