Familia Chimini

Público·266 miembros

Man City RB Leipzig uživo 28 studenog 2023 Televizija uživo

prije 14 sati — Man City RB Leipzig uživo prijenos gledati 28 studenog 2023 Gdje gledati besplatno? (2023). Manchester City prijenos uživo i besplatan ...

90' + 3' Gotova je utakmica, Manchester City je u četvrtfinalu. 90' + 2' GOOOL Manchester City zabija i sedmi gol. Strijelac je De Bruyne. Tekst se nastavlja ispod oglasa 83' Već se jako dugo ništa zanimljivo nije dogodilo. Leipzig ni ne pokušava zabiti utješni pogodak. 76' Brojne promjene spustile su tempo utakmice. Na Etihadu se samo čeka kraj. 72' U igru je sada u momčadi Leipziga ušao i drugi bivši dinamovac, Dani Olmo, koji je zamijenio Szoboszlaija. 63' Haaland je s ovih pet pogodaka izjednačio rekord Lea Messija i Luiza Adriana koji su također zabili pet golova u jednoj utakmici Lige prvaka. Sve je okončano golom Kevina De Bruynea u 92. minuti. Haaland ispisao povijestDo ove utakmice Norvežanin je ove sezone u Ligi prvaka postigao pet golova, a u ovom susretu mu je trebalo manje od sat vremena za istu brojku. Isto tako, Haaland je postao treći igrač u povijesti Lige prvaka koji je na jednom susretu dao pet pogodaka. Tekst se nastavlja ispod oglasa Prije njega je to uspjelo Brazilcu Luizu Adrianu dok je igrao za Šahtar (protiv Bate Borisova) te Argentincu Lionelu Messiju u dresu Barcelone (protiv Bayera). Uraganski početakŽestoko je City odmah stisnuo suparnika te je u prvih deset minuta imao dvije dobre prilike. RB Leipzig uživo | Nogomet, Njemačka ... faza. RB Leipzig. Manchester City. 1. 3. 04.10. I. Prikaži još mečeva. Raspored. EUROPALiga Prvaka - Grupna faza. Manchester City. RB Leipzig. 28.11. 12:00. Večeras je to uspjelo i Manchester Cityju, a prošlog tjedna su među osam ušli Chelsea, Milan, Bayern i Benfica. Liga prvaka, osmina finalaManchester City - RB Leipzig 7:0 (Haaland 22' (p), 24', 45' + 2', 54', 57', Gundogan 49') (8:1)Manchester City: Ederson, Stones, Akanji, Dias, Ake, Rodrigo, De Bruyne, Gundogan, Bernardo, Grealish, Haaland Tekst se nastavlja ispod oglasa RB Leipzig: Blaswich, Henrichs, Orban, Gvardiol, Raum, Laimer, Kampl, Haidara, Szoboszlai, Werner, Forsberg Tekst se nastavlja ispod oglasa Porto - Inter 0:0 (0:1)90' + 5' Kraj i u Portugalu, Inter je sačuvao prednost iz prve utakmice i prošao u četvrtfinale. local time. Here's how that time translates across some of the major territories: Date Kickoff time USA Tue, Mar. 14 16:00 EDT Canada Tue, Mar. 14 16:00 EDT UK Tue, Mar. 14 20:00 GMT Australia Wed, Mar. 15 07:00 AEDT India Wed, Mar. 15 01:30 IST Hong Kong Wed, Mar. 15 04:00 HKT Malaysia Wed, Mar. 15 04:00 MYT Singapore Wed, Mar. 15 04:00 SGT New Zealand Wed, Mar. Man City RB Leipzig uživo prijenos gledati 28 studenog 2023 prije 15 sati — Manchester City vs. RB Leipzig: UEFA Champions League team news, stats and LIVE blog! 20 hours ago. facebook twitter whatsapp · mail ... Manchester City - RB Leipzig UŽIVO 28. 11. 2023 | Nogomet Pratite Manchester City - RB Leipzig 28. 11. 2023 uživo - livescore, međusobni omjer, nedavni rezultati i ostale informacije na Rezultati.com stranici. Foto: ProfimediaFoto: ProfimediaPotpuno raspadnuto izgledao je Leipzig od samog starta drugog poluvremena, a dodatno ga je dotukao još jednom Haaland u 57. Bio je to njegov peti gol na utakmici za 6-0 nakon čega ga je trener Josep Guardiola odlučio izvaditi s travnjaka. Izlaskom Haalanda je stao i City. Domaćin je odlučio primiriti napade, potpuno se zadovoljio ogromnim stečenim vodstvom. No, ipak je sve završilo na pravi način, sjajnim pogotkom De Bruynea u 92. minuti kada je majstorski naciljao s 20-ak metara za konačnih 7-0. Time je City izjednačio svoju rekordnu pobjedu u europskim natjecanjima. Prije četiri godine je s identičnih 7-0 pobijedio Schalke. Man City starting XI (4-3-3): Ederson (GK) — Stones, Akanji, Dias, Ake — De Bruyne, Rodri, Gundogan — Silva, Haaland, GrealishMan City subs: Ortega (GK) Carson (GK), Walker, Laporte, Lewis, Gomez, Phillips, Perrone Palmer, Foden, Alvarez, MahrezChristopher Nkunku scored a hat-trick when Leipzig lost 6-3 at the Etihad Stadium in last season's group stage but the France international is set to miss out with a hamstring injury. Uživo: Liga prvaka, Manchester City - Leipzig, Porto- Inter 14. ožu 2023. — Tekstualni prijenos utakmice Manchester City - RB Leipzig i kretanje rezultata na susretu Porto - Inter mogli ste pratiti na portalu Net.hr. minuti dosuđen je jedanaesterac za domaćina nakon što je lopta pogodila u ruku Henrichsa u gostujućem šesnaestercu. Vratar Leipziga Blaswich je pročitao stranu i bio blizu obrane, ali udarac Haalanda je bio precizan i točan za 1-0 Cityja. Foto: ProfimediaFoto: ProfimediaSamo dvije minute kasnije vodstvo je povećano. Sjajno je s 20-ak metara pucao Kevin de Bruyne. Lopta je pritom žestoko uzdrmala gredu, a na odbijenu loptu najbrže i najbolje je reagirao Haaland koji je glavom pogodio za 2-0. Leipzig je tek nakon drugog primljenog pogotka počeo djelomično razmišljati o napadu, ali do kraja prvog dijela još se jednom zatresla mreža njemačke momčadi. Vodio je City tada 3-0, a sve je golove postigao Haaland, u 22. iz jedanaesterca, 24. minuti te nadoknadi prvog dijela. Tekst se nastavlja ispod oglasa Na samom startu drugog poluvremena City je zabio nova tri gola. Prvo je strijelac bio Ilkay Gundogan u 49. minuti, a potom je nova dva, u 53. i 57., dao Haaland. Tekst se nastavlja ispod oglasa Za goste je cijelu utakmicu odigrao hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol koji kao ni bilo tko drugi u njegovoj momčadi nije mogao zaustaviti Haalanda i društvo ovog utorka. Tekst se nastavlja ispod oglasa Nerazzurri izdržaliU drugoj utakmici nogometaši Intera su izborili četvrtfinale odigravši 0:0 u uzvratu s Portom i tako sačuvali prednost (1:0) iz prve utakmice. Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović za Inter je igrao od 80. minute. Tekst se nastavlja ispod oglasa Inter je šesti klub koji je izborio četvrtfinale. U trećoj minuti zaprijetio je Gundogan, dok je u desetoj Norvežanin Haaland izdržao sve duele sa suparnicima, na nogama je ostao i unatoč odgurivanju, ali u samoj završnici nije uspio svladati suparničkog vratara. Tekst se nastavlja ispod oglasa No, kada Haaland nije zabio u tom trenutku sve je naplatio do kraja prvog poluvremena jer je u tih tridesetak minuta tri puta pogađao mrežu Leipziga. Tekst se nastavlja ispod oglasa U 22. Čudesni Erling Haaland zabio pet komada i potopio Gvardiola i ekipu, Nerazzurri se provukli u PortugaluNogometaši Manchester Cityja plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka nakon uvjerljive 7-0 pobjede na svom Etihadu protiv Leipziga, a zvijezda večeri bio je Erling Haaland koji je postigao pet golova. Prvi susret osmine finala, kada je Leipzig bio domaćin, završio je 1-1, a sva neizvjesnost oko toga tko će proći dalje nestala je u prvom poluvremenu. Man City RB Leipzig gledati prijenos 28.11.2023 Sport uživo prije 48 minuta — Man City RB Leipzig gledati prijenos 28.11.2023 Sport uživo prije 14 sati — Man City RB Leipzig gledati prijenos 28 studenog 2023 Gledati 4.